| clauuuu a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Am un nou prieten.Nu demult ne-am combinat.Doar ca e o problema.Am mai fost impreuna in urma cu un an si pe atunci el stia ca sunt virgina. Dar acum nu mai sunt.Nu stiu cum sa ii spun, il iubesc enorm si imi e frica ca o sa ma paraseasca.Mai ales ca am o varsta, destul de frageda.Am facut-o cu un singur baiat pe care il iubeam, dar imi e frica sa nu ma considere c**** si ca nu ma va crede. Sa il mint sau nu? Daca i-as spune ca sunt virgina, daca relatia va fi serioasa si o vom face...isi va da seama. Daca ii spun ca nu sunt, poate ma va parasi! Ajutati-ma dau fundita :*

10 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu, frumoasa domnisoara, adevarul iese la iveala! Daca va iubiti cu adevarat relatia voastra va merge inainte. Daca nu, orice ai face, se termina.
Eu va doresc multa intelepciune!

| Zady a răspuns:

Asculta-ma putin.in primul rand o relatie de iubire se bazeaza pe incredere deci nu ai voie sa il minti. daca te va intreba ii vei spune da s-a intamplat cu un baiat pe care il iubeam, si a fot unul singur. daca te va parasi pentru chestia asta atunci nu te merita si tu il dai la o parte.stiu ca iti va fi greu dar nu te poti lasa calcata in picioare

| flory_9483 a răspuns:

Un baiat apreciaza adevarul nicidecum minciuna, spune-i ca ai facut-o doar cu un singur baiat, spune-i ca il iubesti, chiar daca in fata iti va spune vorbe care dor, in sufletul lui tine cont ca ai spus adevarul. Poate va aprecia ca ai spus adevarul si te va ierta si veti avea o relatie serioasa.

| claudiea79 a răspuns:

Draga citi ani ai? mai bine ti-a vede de scoala sa te plimbi cu prietenele prin parc sa citesti o carte sa gatesti. ii zici ca nu mai esti virgina vrea sa fie cu tine bine, nu la revedere paraseste-l.nu il astepta-i tu 100 de ani pina se intorcea la tine.

| MihaiPloiesti a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca numai esti virgina, nu ai cum sa-l minti daca il iubesti mult, cine stie poate nici el numai e si sunteti kit, oricum spune-i.

| Zâmbărici a răspuns:

Spune-i adevarul, mai devreme sau mai tarziu tot se va afla.Nu are de ce sa te considere c****. Stai linistita. Dar conteaza sa ii spui adevarul.

| ecstasy:* a răspuns:

Spune-i ca nu mai esti virgina daca tine cu adevarat la tine va trece peste asta bineinteles ca nu usor dar va trece si va aprecia si ca i-ai spus adevarul

| Andra_7834 a răspuns:

Minciuna are picioare scurte o sa ajungi la ceva mai serios si nu o sa poti sa stai fara el spune-i daca te iubeste cu adevarat teva accepta asa. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai zici ca l-ai scutit de "munca" nu mai trebuie el sa aiba rabdare cu tine, ca te doare si asa mai departe, este spre binele lui. Daca al **** bine prima data o sa fie f multumit, si o a accpte.

| Ciocolata007 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-i spui.Iti va fi mai usor pentru ca nu l-ai mintit.happy