| mihaimihai9595 a întrebat:

Salut
am cunoscut-o mai demult
ieri neam intilnit o iubesc enorm
nu stiu parca imi este frica sa-i spun mi-e frica sa nu fiu refuzat
dar daca o sa-i spun si o sa fiu refuzat ce sa fac mai departe
sa incerc macar sa-i spun raminem prieteni si daca va dori vreo data sa fim impreuna sa-mi spuna

dar daca no sa fiu refuzat si imi va spune ca si ea simte la fel
va fi
ok daca o voi lua indata in brate si o voi saruta

va rog ajutati-ma sunt disperat
spuneti-mi cum e mai bine

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Spune.i tot ce simnti, daca iti e rusine sa ii spui in fata cere'i id si vorbeste acolo cu ea, spune.i ca simnti ceva pentru ea, si intreab.o daca vrea sa fie cu tine, nu astepta sa zica ea, pentru ca nu iti v.a spune asta. dupa ce acepta intalniti.va,discutati, afla lucruri noi despre ea. Daca aceasta te v.a refuza, mai insista, fa.i cadouri, ofera-i flori. Sper ca te.am ajutat, succes

| clauss a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca vei fi refuzat pana nu incerci, exista si riscuri, nu trebuie sa te,, ineci,, acum, ia o incetisor, mai comunica cu ea, spune i ca ti place de ea, invit o la un spectacol daca gasesti, o plimbare in parc

| nedelcu11 a răspuns:

Daca gasesti rezolvare la problema asta fara sa o intrebi o sa fi mai bogat de cat Bill Gates, poate chiar mai bogat decat Nobel, cel care a inventat dinamita.