| 1234567891011D a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Mie imi place de un baiat care este prieten f. bun cu o prietena de-a mea, iar cu mine amic.Intrebarea mea este cum sa-i zic, ce sa-i zic.Va rog ajutati-ma bineinteles funditabig grin.[sorry de categorie]

4 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Acel baiat este ''iubitul'' prietenei tale? Pai incearca sa gasesti si tu momentil potrivit ca sa ii spui ca il placi si atunci o sa vezi cum reactioneaza. Si iti sugerez atunci cand ii spui spune-i cu multa pasiune si spune-i ceva de genu: Eu simt ceva petru tine. sau nu stiu exact... Oricum mult succes. :*wave

| 1234567891011D explică (pentru Elena_9064):

Nu este iubitul ei. este prieten gen amic, se au ca fratii.

| 1234567891011D explică (pentru Elena_9064):

Este prieten gen amic, sa au ca fratii.

| Elena_9064 a răspuns:

Ok am inteles. :X