| xxGeorgexxx a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Nu stiu daca o fata ma place. Cum sa fac sa aflu. Dau funda va rog.

3 răspunsuri:
| shippuden a răspuns:

I-o spui si gata

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa ii observi cu atentie comportamentul ei atunci cand este langa tine, trebuie sa te uiti daca ea iti da priviri pe ascuns, observai comportamentul atunci cand tu vorbesti cu o alta fata, fii atent daca mereuse baga in seama cu tine.
Sper ca te-am ajutat!

| VampireBlood a răspuns:

Pai se uita la tine pe furis, rade mereu cand spui o gluma, se uita in ochii tai..etc.