| fluturas88 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, sa imi dati niste ideei.Am castigat un pariu cu iubitu meu, si mi-a spus ca va face ce vreau eu intr-o seara, si as avea cateva ideei dar as mai vrea sa primesc si de la voi.sa fie cat mai romantic.Va multumesc!

8 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

O seara romantica la un restaurant. happy

| DPaul a răspuns:

Poti sa ii spui asa. Uite draga vreau ca intr-o seara sa fim doar noi doi la tine acasa...pregates-te niste lumanari...BlaBla.Cu toate ca voi, fetele credeti ca baieti sunt insensibili si alte cele nu e chiar asa.Eu iti propun sa ii zici doar asta:Iubitule, fa ca acea seara sa fie cea mai frumoasa si deosebita de cans suntem noi impreuna.Pun pariu ca se va descuraca si singur

| bnutrino18 a răspuns:

Sa se imbrace cu o rochie si sa se plimbe cu tine prin parclaughing tortureaza-l.laughing sau sa mearga cu lesasmug

| voineavlad a răspuns:

Pune-l sa se imbrace intr-un iepuras roz si sa se plimbe cu tine prin parc in timp ce iti canta ceva de dragoste!

| iHate a răspuns (pentru voineavlad):

Sa repar eu.
Pune-l sa se imbrace intr-un iepuras roz si sa topaie cu tine prin parc in timp ce iti canta ceva de dragoste!

| alexxamaria97 a răspuns (pentru voineavlad):

Buna idee!

| madalynu26 a răspuns:

Pune`l sa faca ce crede el k te-ar putea face fericitatongue

| ριтιкσтh a răspuns (pentru madalynu26):

Asta as zice ca ar fi cel mai bun raspunswinking