| fluturas88 a întrebat:

as avea nevoie de ajutoru vostru, sa imi dati niste sfaturi. Iubitu meu ii plecat in Spania de 2 luni, suntem impreuna de 5 luni si acum viine acasa peste cateva saptamani.si am castigat un pariu si mi"a spus ca daca castig o sa faca ce vreau eu intr"o noapte, adica sa ma gandesc la ceva ce m'ar face sa ma simt bine..si am cateva ideei, dar as mai vrea sa primesc si de la voi.sa fie cate mai romantic si lucruri pe care nu le poate face prea usor.Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Da sincer un adolescent modern nu sta mai mult de 2 saptamani fara sex ori fara stanga happy daca n-are iubita sau spaniolehappy

| amusername a răspuns:

Sa iti spuna sincer cu cate te-a inselat acololaughing

| Anndaa a răspuns:

Sex vere tu ce crezi cumpara prezervativ