| deea_2670 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi.acum cateva zile am inceput sa vorbesc cu cineva de pe facebook, ne-am dat id am vorbit si am descoperit ca avem multe lucruri in comun si ca ne potrivim. din acest motiv am hotarat sa ne intalnim, i-am spus ca as vrea sa ramanem prieteni buni chiar daca nu o sa ne placa unul de altul. a fost de acord ca va fi sincer desi imi zicea ca deja ii plac f mult ca vrea ceva serios si ar incerca o relatie cu mine.ne-am vazut a fost la mine acasaa, o noapte s-au intamplat multe si frumoase intre noi, timp in care m-a asigurat ca imi va demonstra ca nu voi regreta nimic si ca totul va fi bine. dar dupa ce a plecat nu a mai dat nici macar un semnsad. l-am sunat eu, am vorbit putin si cam sec. mi-a zis ca ma va resuna dar nimic...crying(

Răspuns Câştigător
| Lexy ♥ a răspuns:

Totusi nu ti se pare cam mult sa vorbesti cu un necunoscut cate va zile pe net dupa care sa il chemi la tine acasa pentru o noapte furtunoasa? Ce o fi zis ca ia pus D-zeu mana in cap laughing A vrut doar sex. sper ca ai invat ceva din toata treaba asta si ai grija la boliwinking

5 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Pare a fi o aventura de o noapte dar daca nu e asa incearca sa-l suni si sa vorbesti cu el!

| Daiana_1431 a răspuns:

O mica aventura. ciudata ipostaza, asa repede sa vina la u acasa. eu zic sa il lasi acolo unde e si sa nu il mai cauti, pentru ca nu are rost, iar u ar fi trebuit sa iti dai seama de lucrul asta.

Bafta happy

| Mihai_7432 a răspuns:

Sigur a vrut doar sex ...parerea mealaughing

| cosmin_7744 a răspuns:

Din poza vad ca areti bine si majoritatea dintre baieti vor doar o aventura cu o fata buna... o aventura cu inca una si tot asa se face la uni laughingnu are rost sa iti bati capu cu asemenea lucruri v-ati vazut o singura data desii a fost porc

| oriflame_9415 a răspuns:

Sincer cred ca pentru el nu a insemnat mare lucru treci mai departe