| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. In urma cu 3 luni am cunsocut pe net un baiat si suntem impreuna... vorbim pe mess, la telefon, stam in orase diferite. Am inceput sa tin la el. Nu ne-am vazut fata in fata, dar a zis ca luna asta vine la mine. Eu as vrea sa pun punct relatiei din cauza distantei, nu stiu ce sa fac.Nu prea imi surade ideea de a ne vedea asa de rar...

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

In anii urmatori se va inventa si teleportarea. Atentie ca daca ai jitter sau loss ajungi la destinatie fara sani, fara oua, fara cap, Doamne-fereste!

Eu zic sa nu te cramponezi de distanta. Poate fi cea mai mica problema daca amandoi va permiteti 1-2 intalniri pe saptamana.

Succes!

| sebby27 a răspuns:

Pai spune-i asta.Ce te opreste?

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Ar trebui sa i-o spui direct nu pe ocolite, pana la urma de ce sa te ascunzi fata de el daca nu iti mai place cu siguranta nu esti inca o fata mare probabil avand intre 14-16 ani aceasta este perioada adolescentei unde cunosti cat mai multi baieti in cazul tau. Ce te mai pot sfatui cand vei avea o varsta mai inaintata de la 18 ani in sus sa iti alegi un baiat dupa placul tau si cu care simti ca poti fi tu insati in preajma lui nu unul care doreste sa te schimbe

| Olleg a răspuns:

Din ce oras esti?