| Ariana123 a întrebat:

Am o problema. Mie imi place de un baiat de mai mult timp..noi vorbim in fiecare zi pe mess, facebook,skype, si chiar da semne ca ma place..doar ca el are o prietena.dar nu este asa de atasat de ea..doar ca stau impreuna. imi este un prieten foarte bun..nu ne vedem prea des..pentru ca stam in orase diferite..ne vedem doar in vacante cand ma duc la matusa mea..si stau cam o luna..problema este ca nu stiu daca el chiar ma place...si nu stiu daca ar trebui sa il intreb daca ii place de mine..cu toate ca imi zice ca sunt draguta si frumoasa.love struck..Va rog eu mult sa imi dati cateva sfaturi:* Dau fundita pentru cel mai bun raspuns ..mersi ..Sarbatori fericite!

5 răspunsuri:
| loOveeep a răspuns:

Stau impreuna? adica. locuiesc impreuna sau pur si simplu sunt impreuna, daca locuiesc impreuna treaba intre ei e foarte serioasa si zic ca ar fi bine sa nu te amesteci big grin..Sau pune-l sa aleaga intre tine si respectiva lui prietena happy!

| Ariana123 explică (pentru loOveeep):

Nu stau impreuna. doar sunt impreuna.winking

| lavinutsa a răspuns:

Asteapta sa termine relatia nu te baga aiurea.straight face

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Buna Ariana123!

Pai...Nu stiu ce sa zic, eu cred ca te place dar totusi sa fii cu o fata si sa nu-ti placa de ea, adica doar sa "stai"... Nu stiu, nu mi se pare un baiat la locul lui.
Dar daca tie iti place de el nu mai conteaza astea. laughing

Fa-ti curaj si intreaba-l, ce se poate intampla? Nimic rau, dinpotriva, poate chiar ajungeti impreuna. smug

Bafta! happy

| SEkaty3 a răspuns:

Ce raspunsuri fratilorlaughing)) inseamna ca te place odata ce vorbeste in fiecare zi cu tine:d Poate ca e cu fata aia, si o place si pe ea...dar sigur s-a atasat si de tine:* Sarbatori fericite si tie!:*