| AbbyXQuinn a întrebat:

Buna Tpu...Nici nu stiu de unde sa incep. Pai..am avut un "iubit" virtual. Problema e ca m`am despartit de el din cauza distantei, etc...oh go on La inceput nici eu nu credeam ca exista iubire asa prin intermediul pc`ului dar acum de cate ori ma gandesc la el imi vine sa plang.Inca vorbim pe mess dar foarte rar si el e indiferent cu mine.N`am nicio idee ce sa fac thinking Cum sa procedez? Cum sa-l abordez sa ramanem macar prieteni pentru ca [nu stiu cum] dar tin la el. Si p.s. eu am fost cu ideea sa ne despartim. Am nevoie de sfaturi, nu de raspunsuri rautacioase.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacios, ce-ai dorit ai primit.Singura diferenta intre o relatie virtuala si una reala este contactul fizic.Normal ca e indiferent, daca azi vrei ceva, maine altceva.Prietenie...ma indoiesc, s-a dus ca si in viata reala totul.Un sfat vrei, da-i pace si pe viitor cand ai idei de genul asta analizeaza-le indelung.