| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o intrebare aseamanatoare numai ca am omis ceva. De curand, sunt impreuna cu un baiat. El este coleg cu mine de clasa *trec clasa a10-a* si in clasa a9-a nu am vorbit mai deloc. Vara asta am inceput sa vorbim si m-a facut prin ceea ce-mi spunea,prin felul lui de a fi, sa ma indragostesc, sa ma simt perfect,sa simt fluturi in stomac. *noi vorbim numai prin mesaje, vara asta nu ne-am vazut deloc pentru ca stam in orase diferite la mare distanta unul de celalalt *. Problema este ca el nu arata tocmai bine. Oare cand o sa se vedem, la inceputul scolii, o sa ma razgandesc? Nu o sa-l mai plac din cauza felului cum arata? Dar cum pot uita clipele in care ma gandeam la el non-stop? Oare o sa-mi pierd interesul cand ne vom vedea? (intrebarile astea ma macina si nu vreau sa-l ranesc). Sfaturi... ceva? Multumesc happy!

2 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pai daca -ti pui intrebare asta... nu-i da sperante degeaba. si daca doar ai vorbit prin mesaje,,, nu e ca si cum l-ai fii pupat, strans in barate, etc. si prin mesaje poti sa -ti imaginezi cand iti scrie ca de fapt e eltfel si cand o sa-l vezi in realitate.

| betty678 a răspuns:

Sincer, faptul că ai reușit să simți ceva știind cum arată înseamnă că este un început de dragoste. Asta e părerea mea. Zic să nu îți faci griji să lași totul să își urmeze cursul.