| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am nevoie de sfaturi va rog din suflet. Recent mi-am inceput viata sexuala cu iubitul meu care a asteptat ceva vreme dupa mine( au existat tot felul de frici, preludiu insuficient etc.) Finally, s-a intamplat, iar acum vrea sa ma paraseasca deoarece nu mi-a curs sange si spune ca am fost "larga" si sustine ca eu nu am mai fost virgina. Desi, va spun cu mana pe inima ca altcineva in afara de el nu a existat. Am folosit ob-uri uneori si de cateva ori mastubarea deoarece credeam ca ma va ajuta sa imi inving frica si din curiozitate. Ar putea fi acestea un motiv? Ma simt ca dracu acum, ma simt folosita tot ce este mai rau.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ridică-te si tu cu pretentii si intreaba-l daca tu ai fost prima fată la el.
Să vezi că o lasă mai moale cu asemenea figuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fost fraiera ca ai cedat avansurilor unui dobitoc, si a batut joc de tine si acum te aruncă ca pe o masea stricata, pacat ca ai cazut in plasa acestui nemernic, ce varsta ai?

| sweetys a răspuns:

El e un dobitoc. Virginitatea e un termen abstract. Vaginul difera de la femeie la femeie, la fel cum difera si penisul de la barbat la barbat. Oare nu o are el cam mica? (Ca sa fiu rea). Nu e o regula scrisa si nici demonstrat stiintific ca trebuie sa curga sange. Plus ca vaginul are capacitatea de a se dilata, in excitare si contracta, fiind alcatuit din muschi. Ia-o ca pe o experienta, si nu te intrista pentru o asa persoana. Imi pare rau pentru tine, dar nu merita sa te consumi. Nu te lasa manipulata de el si nici afectata de ceea ce a spus.

| Simpatic a răspuns:

Este un limitat prietenul tau, sunteti clar adolescenti din necunoasterea unor lucruri elementare referitoare la sex, insa tu nici nu ar trebui sa te uiti la un astfel de limitat de om, daca asa a pus probleme este sigur un pampalau...
cauta un baiat adevarat! ti-ar face un bine daca te-ar parasi, ai scapa de un meltean!

referitor la deflorarea fara a curge sange gasesti tot pe TPU un raspuns in acest sens, recomand sa citesti raspunsul premiat cu funda https://www.tpu.ro/......virginare/

| RAY a răspuns:

Un gunoi uman, nu stai cu o fata doar ca e virgina si vrei sa faci sex cu ea, atunci se mira zdrentele masculine ca de ce le refuzi, barbati sunt ori frumosi ori javre mincinoase care se dau cuminti si se plang si jignesc fetele peste tot
https://www.youtube.com/watch?v=C0Bc0nwSerM

| VoidEternal a răspuns:

Sa iasă de sub stânca sub care a stat până acum prietenul tău. Informațiile lui sunt din secolul trecut și el pare un țăran.

| Robert2526 a răspuns:

Statistic, doar in vreo 45% din cazuri curge sange. Insa in orice caz, chiar si daca nu erai virgina, care era problema? Tipul nu e bun de nimic, mai bine il parasesti tu.

Nu ai motive sa te simti folosita, sunt sigur ca ai facut asta pentru ca ti-ai dorit. Pune totul pe seama ghinionului de a intalni un om ramas cu gandirea din anii 50 si mergi mai departe

| Mihai0101 a răspuns:

Daca asta e o problema serioasa pentru el a-ti dai seama cum judeca acum pe bune.Nu te supara dar mi se pare un om redus...

| Cavaler001 a răspuns:

Nu te stresa și nu mai pierde timpul cu el nici măcar 1 secundawinking

| Cavaler001 a răspuns:

Nu.are nicio treabă Dumnezeu aici. Trebuie sa crezi in tine și să nu te lași afectata de vorbele unui țăran nerecunoscător.
Ți.as spune mai multe în privat, dar soluția e foarte simpla: cui pe cui se scoatewinking

| Oanix21 a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs

| ok1345 a răspuns:

Daca a fost ca tine de virgin nu are cu cine sa te compare, poate te testeaza varianta optimistă sa vada cum reactionezi, chiar si asa daca el a fost prima oara o sa inteleaga.
Daca nu e prima oara eu zic ca te-a folosit si scuze dar ai fost gasculita, mama ta sau tatal tau trebuia sa iti spuna sa te feresti de oamenii cu experienta, ei sunt cei mai buni aliati.
Mmm ce poti face? Daca esti in prima varianta e momentul sa arati ca il vrei si sa susti cu tarie cu orice chip curatia ta sufleteasca pe care i-au dat o daca
Esti in varianta 2 naspa... pentru ca nu trebuia sa accepti.Roagate la Dumnezeu ce sa zic sti ca esti vinovata ca de aia se fac chestii pe asta dupa casatorie.

| Stefania37 a răspuns:

Haide pe la mine sa vedem are 20.5cm sa vedem daca iti va placea