| Lavy_5946 a întrebat:

Buna happy am si eu o intrebare. Ultima oara cand am facut dragoste cu iubitul meu nu am simtit cand m-am terminat, sau daca m-am terminat. As vrea sa stiu daca se poate intampla sa nu simt ca m-am terminat. Cand ne-am oprit, nu am simtit dorinta de penetrare... Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred că e posibil să nu simţi când ai orgasm. Poate eventual dacă nu ştii cum e acela. Probabil nu ai avut orgasm. Se mai întâmplă şi asta.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate pur si simplu nu ai avut orgasm. Se mai intampla, nu e nimic grav in asta.