| sexyblondutza a întrebat:

Am nevoie de un raspuns si o parere sincera. Desi am 14 ani, mi-am inceput viata sexuala si am facut sex cu mai multi baieti, niste vecini de la bloc si cu un barbat care a venit sa ne puna faianta acasa. Toata lumea spune ca sunt curva insa nu inteleg de ce. Fac sex de placere, nu pentru bani. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

DEpinde cum vezi lucrurile. CUrva, la rece inseamna ca faci sex pe bani. PE tine te fac curva deoarece ai facut sex cu cateva persoane de la 14 ani. Problema a fost ca nu ai avut relatie stabila presupun. Majoritatea perosnele fac curve si fetele care schimba des partenerii. Eu sincer nu am nici o problema in asta si nu vad nimic in neregula. POate ar fi trebuit sa mai astepti putin pana sa faci pasu asta dar acum nu mai e nimic de facut. Incearca ca viata ta intima sa fie cat mai privata si nu neglija scoala. UN mic sfat ar fi sa nu lasi chilotelu sa cada prea repede.,... lasa baiatu sa se tina maimult dupa tine. Dupa 3-4 baieti, ei vb intre ei si o sa se auda. aaa ai chef de pasarica du-te la aia, k iti iese imediat, pune repede botu la vrajeala :-J. CHiar daca iti place lasa-l sa se chinuiwinking! Ai app, prietenii te accepta asa cum esti, nu incearca sa te schimbe doar iti atrag atentia unde ai gresit.

PC : Din ce judet esti? Imi poti scrie in PM laughing

| Allrc24 a răspuns (pentru gabytz18):

Esti un obsedat la fel de mare ca siea.si tie tiar palce sa o faci cu ea...scursura.cum poti spune ca e normal.promovezi depravarea. am ajuns ca aniamlele ne f**m cu toti nu conteaza

| gabytz18 a răspuns (pentru Allrc24):

Pana anul trecut gandeam ca tine, sincer! Imi asum ce am scris, si nu te condamn cand ma faci scursura. In ultimul timp am observat ca societatea se schimba si evolueaza. Evolutia asta de multe ori nu prea este buna, k evolueaza si raul si binele. IN avara baietii de 12 ani dorm la fete (iti zic caz real intalit de mine). Din pacate cu timpu am inceput sa inprumutam si noi cazurile astea. Daca ai citit pana aicea ai inteles ca imi place ce se intampla prin tara si ca oamenii ca mine ar trebui sa dispara. HAi sa ne gandim si din alt punct de vedere. Daca ma contrazic singur si iti zic ca societatea a fost dintodeauna asa de stricata zici ca sunt debil. Pe cand era bunica ta fata, cazurile astea se intamplau sub alta eticheta. Casatoriile de la 14, 15 ani din cauza starii materiale (chipurile). CAsatoria intre rude pentru pastrarea averii. Diferenta este ca atunci nu exista mediatizarea in masa. Vremurile in ceea ce priveste strict acet fenomen sunt asemanatoare, doar motivele difere. (Si atunci si acum exista virgini la 18-19 ani; si atunci si acum exista copii care si-au inceput viata sexuala). Acuma nu putem sa le dam in cap copiilor. Ce e de facut? Totul porneste de la educatie. Fata nu trebuie condamnata frate. Trebuie sa o faci sa intelega ca are de urmat o scoala. EDUCATIA este ce-a mai importanta. DAca ea era educata cum trebuie stia ce are de facut si cand are de facut. NU vb de tine, sau de mine, dar ar trebui mai intai sa ne educam noi si dupa aia sa educam copii. In ceea ce priveste daca as facea cu ea... are 14 ani varsta e direct proportionala cu pedeapsa, inca ma bate gandu k mi-ar pace sa risc putin.

31 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

laughinglaughing nu ma pot abrine sa nu rad!rolling on the floor sorry!
""un barbat care a venit sa ne puna faianta"" laughing
Doamne fereste!
la 14 ani cred ca abia stiam ce e aia **** si tu deja ai luat-o prin toate gaurilehee hee
macar taci si nu mai spune la nimeni laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Pentru bani o fac prostituatele.

| scarletjo a răspuns:

Este o varsta destul de frageda.Incearca sa te abtii un pic, sau sa faci sex cu un partener stabil(este bine pentru sanatatea ta).

| Adina77 a răspuns:

Ca ai inceput-o cam devreme si-ti va parea rau mai tarziu.

| xALeXdXx a răspuns:

Deci nu mai fi gura sparta si actioneaza pe ascuns happy[bai semne al intrebarii. ce perv esti laughing) imediat intrebi orasu ca sa actionezi si u nu?]

| doc69 a răspuns:

Clar faci de placere problema e sa fii protejata si ai grija de cine te apropii esti totusi destul de mica si nu stii cine iti poate face rau

| MaTrIx8378 a răspuns:

Vreau sa-mi trimiti si mie o invitatie, si eu sunt " baiat ' ca toti ceilalti care iai numit tu " vecinii tai de la bloc " big grin

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te intereseze de ceea ce spun ceilalti dar cred ca este un lucru gresit ca la varsta de 14 ani deja sa fi facut sex cu mai multi baieti si cu un barbat. O spun pentr-u orgoliul tau de fata :*

| Notty a răspuns:

Spun asta deoarece esti prea mica pentru asa ceva.ca sa fii c**** nu trebuie neaparat sa faci sex pe bani.pentru oameni e de ajuns sa auda ca la la virsta ta ai facut asta CU MAI MULTI si sa si inceapa sa vb.de ex c**** poate fi si una care are gagic dar umbla cu mai multi.e adevarat si eu cind vad astfel de persoane imediat in cap imi spun ca ''ce c****''.p.s. si eu am 14 ani si pina acum doar m-am sarutat dar sexul il las pentru mai tirziu. sper ca ti-am fost de foloswinking

| XxHAOSxX a răspuns:

Cred ca esti cam disperata! La 14 ani ai facut sex cu tipul care pune faianta! Mai ai si un avatar cu papusa barbie plina de sloboz la gura!

| Andreyyw a răspuns:

Si lumea aia de unde a aflat?
Daca faci aceasta chestie din placere fa-o fara sa afle lumea ...fii discreta daca ma intelegitongue

| sexyblondutza explică (pentru Andreyyw):

Nu e vorba ca ma afisez, sunt unele lucruri care nu tin de mine sa "se afle".

| athos01 a răspuns:

Daca iti place fa mai departe, numai ai grija cu cine faci si fa sex protejat

| SemnuIntrebarii a răspuns:

In ce oras stai?

| ramona90 a răspuns (pentru SemnuIntrebarii):

Nu ma puteam abtine sa nu rad happy

| Cimpy a răspuns:

Unde stai ca vreau sa discutam fata in fatasmug?

| Andreyyw a răspuns (pentru Cimpy):

Ma da voi sunteti statuti rau happy ce pot sa zic

| Moler a răspuns:

Asta e... dricul tot vine

| alexandra2859 a răspuns:

Ce cred eu? esti o curva.

| raceli a răspuns:

Ca este foarte bine :X (lasa-mi si mie id ) big grin

| sexyblondutza explică:

Multumesc tuturor care au raspuns serios. cat despre propuneri, e foarte usor sa stai sa scrii in spatele unui monitor. Nu sunt si nu ma consider curva, probabil nu sunt nici suficient de matura pentru tot ceea ce am facut dar ce a fost, a fost.

| Piciu_8167 a răspuns:

Din ce oras esti? poti sa-mi lasi pe PM

| lucjke a răspuns:

O parere buna.

| DeeeK a răspuns:

Daca tot o faci din placere apukate sa faci filme porno laughing macar primesti banilaughing)

| Lexa3 a răspuns:

Eu cred ca glumesti. sincerr! NU te critic nu te judec! am 17 ani si nici macar nu ma gandesc la asa ceva... nu mai fa asta pentru ca iti distrugi viitorul! sexul nu e cv... asa de mistooo prekm spui tu, iar acum esti mica, imatura nu iti dai seama de niste lucruri! si credeti-ma nu e de ras. Eu cred ca tr sa fi ajutata cu asta nu e cv normal. daca vrei poti sa imi lasi id tau cv si sa ma intrebi daca ai nevoie sa sty cv. bye

| florin177 a răspuns:

Nui asculta pe astia ia-ti 1kg de marijuana injecteazo in vene sau trageo si dupa aia mai cati pasa ce zic alti. Iar dupa o faci cu ori cine!

| cristyx a răspuns:

Wow ce telenovela rolling on the floor aproape m-ai facut sa rad cu tipul care vine sa repare calorifere nu ai facut rolling on the floor sau cu administratorul blocului? auzi intreb din politete trebuie inviitatie ca sa ne primesti si pe noismug

| abarth a răspuns:

:d Sunt chestii care se fac dar nu se spun, tin de intimitate si oricum mai toti le facem... Ideal ar fi sa faci dragoste cu iubitu taubig grin zic...