| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 13-14 ani care si-au inceput viata sexuala? pentru baieti e intrebarea

Răspuns Câştigător
| Jesus24 a răspuns:

Nu am o parere f.buna.Eu ca baiat nu mas casatori cu o astfel de fata pentru ca nu a fost doar a mea (intelegeti voi)

)

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O parere cat se poate de rea...

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Acum nu stiu ce sa zic dar nu ar trebui sa se grabeasca, ar mai trebui sa astepte, pentru ca daca sunt asa mici este si periculos si mai ramane... poate si insarcinata si na ca mama cum e sa te trezesti la 30-4- de ani bunica na poate pentru unii este bine ca unele fete isi incep viata sexuala asa de repede, dar eu zic ca se grabesc, orisicum au tot timpul din lume sa o faca.

| Noname_4058 a răspuns:

In primul rand ca isi bate joc de sanatatea si viata ei, iar in al 2 lea rand,altfel o vad cei din jur, mai ales baiatul cu pricina care sunt convinsa ca la o astfel de varsta s-ar lauda, si ar avea mult de suferit;-):-)

| DoubleEffect_8905 a răspuns:

Nu mi se pare adecvat,mai ales pentru varsta lor, dar sa nu uitam ca sunt baieti care isi bat joc de fete, dar sunt fete care isi incep viata sexuala devreme dar pe o perioada lunga de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi si o intrebare pentru fetewinking niste...sa folosesc care nu vor nimic de la viata si care nu ai putin educatiethinking s-au stricat prea de mici