| Ramona9901 a întrebat:

Am nevoie si eu de un răspuns. Am 17 si mi-am început viața sexuală la 15 ani, am facut sex pana acum cu 2 băieți, iar unul din ei m-a filmat si vreau sa stiu daca lumea ma va considera c***a. Va rog sa imi răspundeți!

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Si vrei sa iti traiesti viata dupa gura lumii?
Daca nu faceai sex pana la 17 ani iar era rau, te considerau salbatica, inapoiata, coinaca tinuta sub papuc de parinti etc. Nu putem sti parerea lumii, depinde de anturajul tau, de orasul sau satul unde esti.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa te considere

| Violleta2022 a răspuns:

Nasol, inregistrarea poate ajunge pe internet, afectandu-ti viitorul!

| pufulescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Caseta, mamaie? Demult n-am mai auzit de casete video. Cati ani aveti, stimata doamna?

| Violleta2022 a răspuns (pentru pufulescu):

Probabil ca, la creierul tau de bibilica, nu prea faci diferenta oricum.

| Sofer a răspuns:

Oricine vede filmarea in acele ipostaze te va considera asa cum ai spus.

| R0R0 a răspuns:

Desigur ca o va face.

| BadAngel3 a răspuns:

Da.

| Krixxus a răspuns:

Sunt sanse mari sa te considere.

| milkie a răspuns:

Dacă ajunge pe net, da. De ce l-ai lăsat să te filmeze?

| mausturacandmapis a răspuns:

Păi, dacă ești gay și-ți plac băieții, nu e nicio problemă.
Orice om are dreptul să fie ce vrea.
Cât despre c***a, nu am înțeles ce ai zis.

| Metan a răspuns (pentru mausturacandmapis):

1.Pai username-ul ei e Ramona, deci nu e gay, e hetero, ea fiind fata.
2.c**a = kurwa