| RoxiRox01 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Acum un an m-am indragostit de un baiat.Si el ma placea.Ne vedeam mereu in pauze.Dar venise vacanta si nu neam mai intalnit.Cand reincepuse scoala ma uitam tot timpul de el, pana cand mi-a spus o prietena ca a plecat in Anglia la scoala.
Ma chinui de cateva luni sa-l uit dar, nu reusesc.
Aveti vreun sfat pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Loredana96 a răspuns:

Odata ce a plecat in Anglia si a lasat scoala e clar ca nu se va mai intoarce.Ar trebui sa te impaci cu gindul asta.Si eu iti promit ca te vei indragosti de alt baiat doar ca e nevoie de timp.Acum acorda mai multa atentie asupra invataturii.

1 răspuns:
| camay14 a răspuns:

Incepe o relatie cu un al baiat