| Girl1234566547 a întrebat:

am nevoie de un sfat din partea voastra! zilele astea am cunoscut un tip pe net el fiind din Finlanda.La inceput nu mi-am pus prea multe sperante dar dupa mai multe discutii ne-am dat seama ca ne potrivim si ca avem diverse lucruri in comun.Mi-a dat web l-am vazut...i-am dat si eu si amandoi ne placem.Acum el insista sa ma duc la el in tara sa ne cunoastem pentru ca el deocamdata nu poate sa vina pentru ca lucreaza si sta pana isi reinnoieste pasaportul.Mi-a spus ca banii nu sunt o problema ca imi trimite el.El simt ca este o persoana sincera si chiar as dori sa-l cunosc dar nu stiu daca fac bine sa ma duc sau nu... daca doar ma pacaleste? dar ma gandesc ca nu si-ar irosii banii pentru asa cevastraight face si nu stiu cum sa le spun alor mei sa ma lase sad voi ce credeti? ce ar trebui sa facsad

4 răspunsuri:
| Girl1234566547 explică:

Nu sunt materialista! as dori sa ma duc sa-l cunosc....pentru ca simt ca este un baiat de incredere, am vorbit si la telefon, ma suna zilnic, l-am vazut cum arata.nu cred ca ar fi in stare de asa ceva.tin sa mentionez eu am 21 si el 26. mi-a spus ca nu vrea pe cineva d-acolo de la el pentru ca fetele sunt foarte reci, indiferente...

| Girl1234566547 explică:

Si mi-a spus ca isi doreste o relatie serioasa, ca nu vrea doar sex pentru ca poate gasi si acolo...in plus, m-a intrebat si de familie, cati frati surori am sa ii arat poze cu ei ce varsta au.etc...oare ce ar ascunde? straight face

| zxzx a răspuns:

Cam riscant, daca ar auzi parintii nu ar reactiona prea bine.

| Azµre a răspuns:

Vrei să ajungi damă de companie? să nu zic marfă pentru traficanții de carne vie? Eu zic să îți vezi de treabă aici în România să îți faci un prieten de aici. Sau ești materialistă să nu zic altceva și vrei banii lui.