| Diamond_1649 a întrebat:

Am nevoie de voi! Da funda si vot! Am vorbit acum ceva timp cu un baiat care avea prietena. Si a zis ca s-au despartit. Tipa a auzit ca el are poze cu mine pe facebook si nu era asa. Ei sunt impreuna. Ea a zis ca a vrut sa vada ce reactie avem noi daca el spune ca se despart (stupid:-|). Si aseara am vorbit cu el si a zis ca daca vreau sa fiu cu el ca daca vreau in seara asta ei se despart. In seara asta eu si el o sa mergem la un club si va veni si ea dar nu mai am rabdare. Voi ce ziceti? A mintit din nou si nu se despart? Sau poate acum a vorbit serios?:-(

Răspuns Câştigător
| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Sfatul unui baiat nu strica. big grin Asa.eu zic sa nu ai incredere in el oh go on
Daca ei ii va da papucii pentru tine, dati seama ce fel de om e.Si ca intr-o zi vei fi si tu in aceeasi situatie ca si prietena lui actuala. El pe cine iubeste? Pe ea? Pe tine? Pe amandoua?

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cum poti sa te decizi intr-o problema asa serioasa in cateva ore? Nu te vei simti rau, ca noua prietena (de cateva ore )? Nu stiu ce are acel baiat de-l iubesti asa mult, dar totusi, un pic de moderatie nu ti-ar strica.Nu as dori sa fiu in postura ta.

| simiiii a răspuns:

Buna`! Eu cred ca te-a mintit... un baiat care minte odata, minte intotdeuna. nu stiu eu in locul tau laughing as zice ca " Da vr sa stau cu tine." doar ca sa vezi ce zice.thinking daca te minte din nou fai si tu o faza nasoalalaughing si oh go on dal dracu` ins ca-si bate joc si nu te merita...`Sper ca te-am ajutat! pupici ai grija de tine

| Miuriel a răspuns:

Eu zic ca daca te-a mintit prima data, a doua oara nu o sa evite...Eu consider ca ar trebui sa uiti de el pentru ca sunt destul de multi baieti.Acum tu iei decizia, dar sa nu uiti ca te-a mintit.Bafta!

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Pff pai sincer nu stiu sigur dar iti dau 2 variante 1 daca nu minte: profita si fa-o pe ea geloasa si poti sa te bucuri si de baiat in fine daca vrei sa te razbuni pe el pentru te-a mintit fa si u ceva de genul da-mi un mesaj privat si iti explic acum cazul 2 daca a mintit fi indiferenta nu-l mai baga in seama si cand trei pe langa el sa te uiti direct in ochii lui si dupa sa mergi mai departe, poate il faci gelos cu un al baiat si el chiar se desparte de aia pentru tine si u nu o sa vrei si o sa-l faci sa sufere fundita?>big grin

| Lokii a răspuns:

Sincer, poti incerca deoarece fiecare om mai greseste dar daca si de data asta minte nu cred ca merita sa-i mai acorzi o sansa! Adica poti vorbi si cu fata (prietena lui ) si sa o intrebi : cum merge relatia voastra, crezi ca te mai iubeste ş. awinking!
Sper ca ti-am fost de ajutor!:* Funditabig grinhappytongue

| Diamond_1649 explică:

Ati avut dreptate.si a zis ca. el se mai gandeste la asta cand bea dar cum sa dea la o parte 10 luni? Si nici nu ne cunoastem...pana atunci nu s-a putut gandi? Baietii nu merita prea mult.nici fetelelaughing

| Geo_2433 a răspuns:

Am inteles ca ei sunt impreuna acum si ca va veni se ea diseara in club. E posibil sa vrea sa isi bata joc de tine si sa te faca sa suferi cand ii vezi impreuna.Cheama si tu un baiat dragut in club. In felul asta, ii faci si tu in ciuda si vezi ce ganduri are. Sau flirteaza cu un baiat in club daca nu gasesti pe cineva care sa mearga...Si de ce tocmai in seara asta? Poate astepta daca vrea sa fie cu tine, trebuie sa aiba rabdare si sa nu se astepte sa faci numai ceea ce vrea el.