| Dmdl a întrebat:

BUNA.
Am nevoie de voii
Deci am avut o relatie de 5 lunii eram super fericiti impreuna pana cand el nu mai imi raspunde la telefon ne vedeam din an in paste ba chiar ma evita Si am decis sa pun PUNCT. Sa nu fiu bataia lui de joc. Sa nu ma las calcata in picioare
Ok. La-m tratat cu indiferenta 4 zile Dar pana la urma am simtit ca mor. Cand suntem afara cu prieteni nostri comuni el se da la prietena mea ce mai buna ii pune mana pe Sanii Pe fund o ia in brate. Va dati seama cum m-am simtit?! Un cutit m-a lovit fix in inima in acel moment
Dar am decis sa fac si eu la fel. Eram multi si multe acolo si vine un baiat Si eu zic:
Eu- Hai Adi (asa il cheama pe acel baiat) Hai sa te pup ca plec.
La-m pupat pe obraz iar Fostul se uita la noi dupa care ii zice prietenei mele
El- Hai sa te pup ca plec.
Din Nou o alta lovitura deja simteam ca m-a calcat pe inima.
Dar mi-am facut curaj si m-am dus la el si ia-m zis :
Eu- Auzi ce tupeu ai. Dupa 5 luni de zile puteai sa imi zici in fata ca vrei sa te desparti de mine Dar...
El- E na? Si?
Atunci am simtit nevoia sa ma eliberez si ia-m dat o palma apoi am plecat...
Am ajuns acasa in fine. apoi ma suna Adi ( un prieten) Si a zis ca i-a zis LUI de ce nu mai e cu mine. Si el a zis ca s-a saturat de mine.
Daca sa satuat..de ce se uita mereu la mine..de ce rade cand glumesc cu altii

Vrea sa ma faca geloasa? O sa ne mai impacam? mai are rost?!
HELP va rog simt ca mor deja nu mai pot

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu mai are rost. Este ca sita, s-a invechit, a ruginit si s-a gaurit. Pune o sita noua, ca altfel nu poti cerne bine faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce nu va dati seama ca unii baieti vor altceva decat o relatie, acel porc de magar pe care tu l-ai crezut prieten cauta sa-ti arate ca s-a jucat cu tine si asa o sa se joace in continuare, ignora-l din toate motivele si cauta sa intelegi ca ceea ce face nu mai te intereseaza, este de domeniul trecutului. Esti in vacanta? daca da de ce nu mergi la bunici sau la niste prieteni si cu asta basta!

| guseaXb a răspuns:

Sigur este ca va iubiti inca unul pe celalalt. Din moment ce vreti sa va faceti gelos unul pe atul este dovada ca nu va este paralel. Imi pare rau ca zic asta, dar eu nnu vad rostul. Si plus ce baiat serios ar pune mina la fund, sin asa de niciunde si inca in public. Si daca prietena ta ''cea mai buna'' nu zicea nimic sau reactiona in niciun fel STAI DEPARTE de ea. tie succese sa uiti si