| IubesteEa a întrebat:

Buna ce inseamna cand un baiat iti spune ca te place doar ca prietena, 1. apoi tot se uita dupa tine (nu la prietenele tale, la tine ) si iti zambeste? ieri asa facea si pana la urma prietena mea i-a zis sa ma pupe (ieri era si ziua mea, mi-a zis la multi ani asa si ne-am pupat pe obraz 2. voi ce credeti? Cand eram pe banca tot se uita la mine, cand pleca se intorcea si se uita la mine.Asa si a trecut cu un baiat pe langa mine si ala zicea chiar asa fara sampanie apoi el se uita la mine si mi-a zambit si mi-a zis la multi ani! Asa pe seara i-a zis prietena mea sa ma pupe pe obraz si a venit la mine a intins mana, dar nu mi-a facut nimic 3.credeti ca vroia sa ma ia in brate? asa ca dupa cateva zile mi-a zis ca vrea sa o ia mai usor si m-a intrebat cum imi place sa sarut 4.de ce? va rog sa raspundeti serios dau funda la cel mai bun raspuns si pe rand!

9 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Delicacy sa stii ca am observat asta si da ii avea largi deschisi si el este timid rauhappy

| Delicacy a răspuns (pentru IubesteEa):

Atunci ti-ai raspuns singura la intrebari, draguta.

| Delicacy a răspuns:

Din tot ce ai spusbaiatul respectiv pare sa aiba o atractie fizica fata de tine, dar pentru a fi sigura ca este mai mult decat atat(adica sa te placa cu adevarat), fi atenta la prvirea din ochii lui.Iti voi spune un secret, daca iti timp ce-l privesti in ochi pupilele lui se dilata(se fac mai mari), inseamna ca te place/s-a indragostit de tine.

| kasty a răspuns (pentru Delicacy):

Stii ca dilatarea pupilelor se produce din diferite motive: adaptarea la intuneric a globului ocular, spre exemplu, sau persoanele care suferă de miopie, pentru că pupilele acestora sunt în mod na­tural dilatate, lucru care poate induce în eroare in cazul teoriei tale.

| Delicacy a răspuns (pentru kasty):

Da,ai dreptate.Dar eu am i-am spus de "teoria" acesta deoarece imi dau seama ca-l cunoaste pe baiat si din punct de vedere medical.

| kasty a răspuns:

Daca este un baiat timid inseamna ca tine la tine dar nu prea stie cum sa arate, daca in schimb este un baiat tupeist stie ca iti place de el si se joaca... fii u mai obraznica, paseaza-i mingea si vezi ce urmeaza
bafta

| aalleexxyyaa a răspuns:

Eu sunt sigura ca te iubeste, daca ti-ai zis ca te place ca prietena, poate nu avea curaj sa iti zica in fata cat de mult de iubeste.Dar eu iti zic sa il intrebi macar ce simte pentru tine. Daca simte prietenie sau iubire.Succes!

| Hercule32 a răspuns:

Daca si tie iti place de el ar trebui sa fiti impreuna, ti-a zis toate astea pentru ca el n-ar vrea sa stii ca il placi el ar zice : daca nu mar place asa ca daca tie iti place du-te la el si zii daca esti mai curajoasa daca nu asteaptal pe el sa iti zica ca sunt sigur ca el nu te place ca prietena si ca iubita, dar ii este prea rusine, emotii sa iti spuna daca ai curajos spune-i daca nu stii ca pana la urma el o sa iti spuna ca te place! Funda?

| ExtremeBoy12 a răspuns:

1.te place dar nu vrea sa recunoasca in fata altora pentru ca ii e rusine
2.nu putea sa te scape din privire
3. poate vroia sa te i.a in brate, poate vroia sa te i.a in brate si sa te pupe, cine stie ce era in gandul lui
4.pentru ca nu stia daca stii sa saruti french sau saruti normal, poate vroia sa incerce...
si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare... Funda?big grin