| anonim_1647 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am 14 ani jumate si sunt fata, si la scoala, este un baiat mai mare, de liceu care se tot uita la mine in pauza intruna. eram sigura ca ma place, pana sa vad ca o fata a venit la el, s-au imbratisat si pupat pe obraz. nu stiu daca este iubita lui pentru ca nu i-am vazut niciodata sarutandu-se. voi ce credeti? ma place?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai putea sa faci rost de id-ul lui ca sa incepti sa vorbiti.Nu cred ca e asa crima sa vorbesti cu el. Daca mai stati mult in faza de tatonare o sa va plictisiti

| Enigmă a răspuns:

Te-ai gandit ca poate sunt frati?
laughing
sau poate doar prieteni?

oricum...
daaa daca te urmareste permanent normal ca te place.
eu spun sa iti faci curaj si sa il intrebi daca te place:p

bafta.:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este prietena lui cred ca a vrut sa tit arate ca are fete de unde sa aleaga dar asteapta poate zici si u ceva.
sau este cam fraier de se uita la tine asa si s-a plictisit sa se uite la o fata frumoasa si a cautat si el alta daca a vazut ca tu nu iii dai nici o atentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinghahaaaahaa

| anonim_1647 explică:

Aaaaa da chiarlaughinglaughing ork astept sa faca el primul pas eu nu am acest curajlaughing