| Asha268 a întrebat:

Am nevoie si eu de ajutor.
Acum 2 saptamani, mi am inceput viata sexuala cu prietenul meu
Si menstruatia imi intarzie, E normal?
Tin Sà mentionez Ca ne am protejat Si nu A ejaculat deloc nici in prezervativ nici in mine, Dar la inceput cand sa puna prezervativul la pus invers Si A atins putin capul penisul, el mi A spus Ca era uscat Si Ca lichid prejeculator nu era dupa l à intors Si l a pus bine si m a penetrat pana mi a curs sange Iar dupà accea s a oprit, este vreo problema?
Acum 3 zile mi am facut un test de sarcina Si A iesit negativ
Si ûn ca ceva menstra trebuia Sà mi vina pe 26 Si nu mi A venit nici acum
Ma puteti ajuta, va rog?
Dau funda

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate lipseste cea mai importanta informatie fara de care nu se poate formula un raspuns corect intro asemenea situatie si anume de care tip este ciclul menstrual; este regulat sau neregulat. In lipsa acestei informatii se pot formula doar pareri subiective fiindca in nici un caz nu se poate da un raspuns obiectiv. Multa sanatate.