| mariaioana123 a întrebat:

BUNA! AM NEVOIE URGENT DE AJUTOR! Poate actualul meu prieten sa afle cind facem dragoste daca mai sunt sau nu virgina? Am 20 de ani si am facut-o pina acum doar de 2 ori, ultima oara fiind in noiembrie 2010? S-ar putea sa mai am dureri ca prima oara? Va rog raspundeti-mi cei cu mai multa,, EXPERIENTA"!

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Bineinteles ca pote afla daca nu mia esti virgina. Daca esti virgina in momentul penetrarii vei sangera, in timpul actului sexual vei fi timida si nu vei stii ce sa faci, te va durea.Pe cand daca ai mai facut sex stii ce sa faci cat de cat cum sa te comporti, etc... Daca vrei sa nu afle prefate ca esti mia stangace...

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca prietenul tau isi va da seama ca nu mai esti virgina. Nu vei mai avea dureri, nu vei mai sangera, nu va mai simti ruperea himenului. Dar nu cred ca exista o femeie atat de lipsita de moralitate incat sa-si minta partenerul in situatia asta. Daca tie ti-a trecut asta prin cap, mai bine la-i lasa pe bietul om in pace si nu ti-ai mai bate joc de el.

| mgtow a răspuns:

Nu vei mai avea dureri ca la inceput, va fi bine. Prietenul tau s-ar putea sa isi dea seama ca nu mai esti virgina.

| fabiola a răspuns:

Normal ca isi da seama si nu vad pentru ce trebuie sa ascunzi acest lucru!

| NickiMinaj a răspuns:

Si daca 'afla', ce? trebuia sa te gaseasca si cu fundita fat frumos asta? las' ca te gaseste urmatorul...

| Heath a răspuns:

In cei 20 de ani ai tai nu ai facut niciodata anatomie?
Daca himenul tau e de Pasare Phoenix s-ar putea sa ai noroc...

| Dolceboy a răspuns:

Daca iubitul tau e un ¨¨pampalau¨¨ il poti minti foarte usor (daca asta vrei ) tipi, te strambi, si iti pui la indemana un ac cu care sa te intepi in deget si murdaresti cearceaful de sange si gata big grin

| mariaioana123 explică:

Eu nu pot citit raspunsurile.Va rog frumos trimitetimi prin mesaj! Vad doar ca sunt 3.Va multumesc.

| mariaioana123 explică:

Gata am citit de acum///apropo: am citit undeva ca nu toate fetele singereaza la primul act sexual!

| mariaioana123 explică:

Abia la 20 de ani am facut-o pentru prima data happy

| mariaioana123 explică:

Nu am curajul sa-i spun adevarul sad iar el e atit de bunsadsad nu stiu ce sa fac