| Vasilescuionvadim a întrebat:

Bună,am o așa întrebare, pe 17 am incercat cu iubita mea sa facem sex și tot o data pe 15 trebuia sa vie ciclu dar nu a venit,am incercat sa penetrez dar doar vârful penisului fara prezervativ,țin să menționez că nu cred sa avut lichid seminal pe penis, la un moment dat am simțit că trebuie să ejaculez, am scos penisul am frecat puțin cu mâna a durat 3 secunde și am ejaculat afară, poate rămâne însărcinată referitor la aceasta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poate, daca au fost partide sexuale consecutive sau ai avut o masturbare anterioara, fiind suficient sa intre 1 cm in vagin, ca sperma sa se scurga acolo.

| Vasilescuionvadim explică (pentru Violleta2022):

Nu a fost partide sexuale ba chiar nici nu m-am masturbat, m-am și urinat cu trei ore înainte de asta, ce puteți spune?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vasilescuionvadim):

Ca ramane totusi un risc

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e da.

Obligatoriu de citit: https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

Ori faceti sex cu protectie ori nu mai faceti deloc.Nu inteleg ce e cu joaca asta.

| ZokoZEW a răspuns:

Normal că poate să fie însărcinată. Masturbează te puțin și o să vezi că în timpul în care te masturbezi, te ejaculezi puțin.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

Stai chill, mai intarzie câteodată 2 3 4 5 zile

| Vasilescuionvadim explică:

Sa început ciclu e tot in regula