| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu o 1 seara eu si cu iubita mea am decis facem sex oral, dar am incercat si vaginal, ea mi-a facut oral pana sa imi vina ejacularea, s-a oprit la fix chiar inainte sa ejaculez, am stat sa imi mai treaca din senzatie apoi iar mi-a facut vreo 30 de secunde dar tura asta nu am mai ajuns la punctul de a ejacula, am stat vreo 4-5 minunte cu iubita mea in brate apoi am decis sa o penetrez fara prezervativ(ea fiind si virgina) am penetrat-o si am impins de aprox 3 ori apoi ne-am oprit deoarece trebuia sa plecam. Credeti ca este vreo sansa ca ea sa ramana insarcinata daca nici nu am ajuns la ejaculare cand eram in ea? Ieri i s-a terminat perioada de ovulatie… si imi este frica sa nu fi curs ceva lichid preejaculator, tin sa mentionez ca cand am dat sa o penetrez capul meu era uscat si i-am dat cu niste saliva de a mea deci nu ma gandesc ca aceasta a ramas insarcinata

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Capul tau era uscat, cred ala de pe umeri era uscat si prost laughing vai de capul tau numai prostii faci, sexul se face numai cu sotia, nu esti casatorit nu faci sex.

| tunoi88 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sper ca i ai dat la misto sfatul happy

| ywar a răspuns (pentru tunoi88):

Asa e el. Sarac.

| dullcat a răspuns:

Da, sunt sanse de sarcina. Data viitoare folositi prezervativ.

https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| Hyperion7 a răspuns:

Vorba aia, ai spart-o, o iei.
In caz că rămâne însărcinată.
De alta data sa învățați că și protecția are rolul eiwinking

| Konstantinos99 a răspuns:

Te stresezi in locul ei, pana la urma e iubita ta, oricum va casatoriti pentru binele amandurora.