| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de clasa care crede ca este insarcinata. Ea nu s-a protejat dar a facut sex anal. Ea se intreaba daca este posibil ca sperma va fi ajuns in vagin? P.S. menstruatia i-a intarziat. multe sfaturi va rog frumos chiar e disperata. FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

MrPotatolaughing, fi mai bland.
Da este posibil sa fie insarcinata, dar ca sa fie sigura. Test de sarcina!
Bafta!

9 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

straight face Frate curu e separat de vagin, stii? A luat macar pastila de a doua zi? Sansele sa fi ajuns dintr-o parte in alta sunt sansele sa castig eu oscarul la injurat laughing).

| Azµre a răspuns:

Mda... daca s-a scurs poate sa ramana daca nu, sa fie sanatoasa are altceva laughing un raspuns mai bun ca asta nu gasesti

| irrumator30 a răspuns:

In urma sexului anal o fata/femeie NU poate ramane insarcinata. Eventual, se poate intampla ca persoana penetrata anal, fara destula lubrifiere sa faca leziuni anale sau fisuri.
Nerecomandat sexul anal neprotejat!
Pot aparea boli cu transmitere sexuala ca SIDA, HIV si alte minuni urate ca astea...

| OSimplaFata29 a răspuns:

Uite sti cv daca chiar nu te interesezi sunt intrebari mult mai stupide asa ca daca vrei sa raspunzi frumos bine daca nu nu mai raspunde

| OSimplaFata29 a răspuns:

Daca chiar nu ai inteles intrebarea nu era vorba despre mine. aici se dovedeste ca tu raspunzi la intrebari fara sa le citesti asa ca alta data nu te mai obosi sa raspunzi la intrabari...

| OSimplaFata29 a răspuns:

Fara raspunsuri la misto si decat sa va bateti joc mai bine nu raspundeti

| culmea a răspuns:

Tu esti "prietena "?

| noname29 a răspuns:

De ce nu recunosti ca aceea colega esti tu? laughing

| ALXlfc a răspuns:

Si ne mai intrebam dc ne ia toata lumea la misto si toti strainii zic despre noi ca suntem retardati si inculti, DASTA ACESTA ESTE MOTIVUL Prostia ta depaseste orice limita. Respect MrPatato. si sal il citez PUNE DRACU MANA PE CARTE LASA PENISU