| sonydj a întrebat:

Prietena mea crede ca este insarcinata. De revelion am avut contact sexual cu prietena mea, am facut prima oara anal iar apoi vaginal dar protejat. Eu m-am term. in ea iar ea crede ca a curs si i-ar fi intrat in vagin. Alta ipoteza este ca nu am fost prea atent si am cam atinso fara prezervativ pe la vagin avand probabil ceva sperma pe penis. In rest, toate contactele au fost protejate. In 15 ar trebui sa-i vina ciclul, dar ieri a avut o scurgere mica de sange iar astazi a zis ca a facut un test de sarcina dar pe care nu l-a facut tocmai corect, nu a introdus chestia aceea intr-un recipient ci a facut direct pe el acesta indicand un raspuns pozitiv. Stari ciudate nu are, se simte destul de ok. Nimic ciudat. Se poate?! I-am cerut sa mai faca un test maine si sa-l faca corect. Voi ce parere aveti? Iar in caz ca ar fi ( Doamne fereste!) care ar fi solutia? Avand in vedere ca suntem amandoi minori.

Răspuns Câştigător
| Sandy_2698 a răspuns:

Wah :-s, nu e usor deloc. e posibil ce-i drept, dar testul de sarcina e maine va spune totul. daca iese pozitiv (doamne fereste) eu va sugerez sa ramaneti uniti si sa cereti parerea parintilor sau profesorilor. noi, pe TPU, nu va putem spune ce sa faceti pentru ca nu stim cum e viata voastra. va urez noroc si in primul rand, cum am mai spus, sa ramaneti uniti!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Testele de sarcina dau foarte rar rezultate fals pozitive, asa ca foarte probabil este insarcinata. Solutia este sa discutati cu parintii ei. In prinicipiu, o sa aveti un copil si o sa il cresteti ajutati de parinti sau o sa-l dati spre adoptie daca nu sunteti capabili.

| RzC_2505 a răspuns:

E o idee buna sa refaca bine testul de sarcina... dar daca tu esti sigur ca nu are cum sa fi ramas cu tine si iese pozitiv; ia in calcul si posibilitatea sa te fi inselatwinking asa ca nu ar trebui tu neaparat sa iti bati capul, pentru linistea ta ar fi cel mai fericit caz sa iasa negativ happy succes

| angel4v3ryour a răspuns:

coolhai ca e vrajeala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca a facut pe el si nu l-a bagat intr-un recipient. Acelasi lucru am facut si eu si mi-a indicat bine. De doua ori am facut asta!

| sonydj explică:

Vreau sa va spun ca a facut testul din nou si a iesit negativ:d sunt cel mai fericit om din lumeeeeeee love struck Multumesc mult pentru rarspunsuri happy