| minie a întrebat:

Am o dilema! Am facut dragoste cu prietenul meu pe 7 martie, inainte cu 3zile de a-mi veni menstruatia, neprotejat(a ejaculat in interior)iar pe data de 9 am facut din nou, si in 10 mi-a venit, dar a tinut doar 3 zile(mie de obicei imi tine 5-6 zile). Am facut testul de sarcina in 15 si in 16, dar au iesit ambele negative! Ciclul imi este de 30-32 zile, luna trecuta mi-a venit in 7.Am sanse sa fiu insarcinata? Multumesc

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Un control la medic peste doua saptamanii, ar fi perfect.noi ce putem face da-m cu presupusu!

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Bineinteles ca ai sanse si chiar foarte mari.in primele 3 zile de dupa menstruatie femeia e ca si fertila sa spun asa adica riscurile unei sarcini sunt mai mici, dar nu imposibile.mai fa un test de sarcina si daca iese tot negativ,mergi la un ginecolog. data viitoare sa nu mai accepti sa isi dea drumul in tine, daca tot vreti neprotejat si daca se mai intampla dina stea ia pilula de a doua zi, Postinor 2 si daca aveti o relatie de mult timp, adica serioasa ai putea lua anticonceptionale dupa recomandarea unui medic ginecolog bineinteles

| rony a răspuns:

Aveai sanse sa fii insarcinata numai in cazul in care ai fi primit doar un semn(un pic de sangerare).In cazul asta stai linistita.

| luptatoru a răspuns:

Pentru orice detaliu si orice ajutor si explicatie in domeniul dragoste si sex va pot ajuta uitati id-ul ass_sergiu

| minie explică:

Pe langa toate mai am si niste dureri mari de spate,de cap, sunt constipata, oare sunt simptome sa apara asa de repede? multumesc pentru raspunsuri