| ScandaL a întrebat:

Buna dragilor. Luna trecuta am facut sex neprotejat cu prietenul meu. El nu a ejaculat in mine. Menstruatia ar trebui sa imi vina pe 23 dar nu mi-a venit si nici nu am simptome cum ca ar veni.Am facut un test de sarcina la 3 saptamani dupa actul sexual la prima urina. A iesit ca nu sunt insarcinata. Ce as putea face? Sa merg la ginecolog sau sa mai astept 7 zile sa vad daca imi vine menstra? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| unknow91 a răspuns:

Scuze acum am citit mai bine...am crezut ca el a ejaculat in tine. daca nu a ejaculat in tine nu ai de ce sa iti faci probleme.cum am spus si mai devreme s-ar putea sa iti mai intarzie putin.

11 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Actul sexual in timpul menstruatiei, reduce sansa de a putea ramane insarcinata, dar nu este eclus, insa sunt putine sanse ca vreun spermatozoid sa supravietuiasca, avand in vedere ca nu se poate lipi de peretele vaginal.Din cauza fluidelor

| ScandaL explică (pentru NatureSelf):

=]] Citeste cu atentie intrebareawinking Nu a fost in timpul menstrei.winking

| NatureSelf a răspuns (pentru ScandaL):

Cine a zis ca a fost?

| ScandaL explică (pentru NatureSelf):

far4on a răspuns:

Actul sexual in timpul menstruatiei

| NatureSelf a răspuns (pentru ScandaL):

Actul sexual in timpul menstruatiei, reduce sansa de a putea ramane insarcinata, am zis ca sanse mici, si e mai eficient, nu am zis ca ai facut. care e problema ta?

| NatureSelf a răspuns (pentru ScandaL):

Daca nu stii sa citesti, spune asa, ca vad ca asta-i problema ta, citeste tot, am dat exemplu nu m-am referitstraight face troll

| ScandaL explică (pentru NatureSelf):

Păi văd că tu nu ști să citești. Pentru că răspunsul tău nu are legatură cu întrebarea mea.;* Și cu asta am termiant.`!

| ScandaL explică:

Nu ma cunosti. Nu te-am jignit, dar am sa o fac. Vezi-ti de viata ta. Nu te-am rugat sa iti dai cu parerea. Si daca sunt c***a e strict problema mea. Nu te priveste pe tine. Asa ca rupe usa tati`!

| OnlineZ a răspuns:

De ce spui asa ceva,fiecare persoana care are o relatie stabila,intretine relatii sexuale, nu e nimic neobisnuitwinkingbine depinde de varsta si de multe altele, dar chestia e ca nu o cunosti si nu ai dc sa o jignesti

| unknow91 a răspuns:

Pai mai asteapta si tu 7 zile si poate iti vine.

Lu' prietena mea trebuia sa ii vina de pe 18 si abia ieri i-a venit.dar eu nu am ejaculat in ea.

Oricum daca spui tu ca testul a aratat ca nu esti, poate iti mai intarzie putin.

O zi buna in continuare

| Alexandrapitika a răspuns:

Buna. Nu ai de ce sa iti faci griji. mai asteapta cateva zile si ai sa vezi ca o sa iti vina. daca zici ca nu a lasat in tine. de multe ori si eu o patesc la fel ca tine cand fac neprotejat cu iubitul meu. dar imi intarzie 3-5 zile. Nu ai de ce sa iti faci griji. Dar totusi in caz ca vezi ca nu iti vine poti sa mai iei un test si sa vezi ca din cate stiu eu testele se fac dupa o saptamana de intarziere a menstruatiei, atunci ies cel mai sigur! Bafta :*