| miky_4523 a întrebat:

am o intrebare...
am avut un iubit apoi s-a despartit de mine acum eu inca il iubesc si vreau sa ma impac cu el. nu stiu ce sa fac. cum sa fac crying funda. sad

Răspuns Câştigător
| Alexandra3012 a răspuns:

Parerea mea este ca lumea e plina de baieti si nu ar trebui sa stai dupa fundul nimanui, fa.i pe ei sa stea dupa fundul tau, nu te-ai simti mai bine asa?happy

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai mai miky daca el a vrut asa nu-l poti obliga stii vorba aia "Dragoste cu sila nu se poate" si apoi lumea e plina de baieti. stiu ca poate nu te incalzeste cu nimic ce iti zic eu acum si zici ca e usor de spus si greu de facut dar incearca sa-ti gasesti pe altcineva si sa-l uiti, si mai ales nu face greseala sa te umilesti in fata lui si sa te rogi de el.

| miky_4523 explică:

Alii, merci >:d<