| Șniț_S_Șniți_1988 a întrebat:

Ma numesc Andreea. Vreau sa imi da-ti si mie niste sfaturi cum as putea sa ma impac cu fostul meu iubit. Ne-am despărțit acum o luna din cauza unei mici neînțelegerii. Eu m-am despărțit de el si acum nu stiu daca mai simte ceva pentru mine dar eu inca il mai iubesc si nu stiu cum sa fac sa fim din nou împreuna. Va rog frumos sa ma ajutati urgent o sa fiu recunoscătoare

13 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ai putea in primul rand sa scrii "dati" in loc de "da-ti" big grin

| DulceLup a răspuns:

Incearca! Ia-o usurel. Cu cateva mesaje la inceput e perfect.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Pai ii poti spune-i ce simpti si ca vreti sa fiti iar impreuna si intreba-l daca simte la fel daca o sa simpta la fel o sa fie ceva daca nu atunci lasa-l uita-l stiu ca e greu dar toti o facem. nu te merita daca nu te vrea si cauta pe altcineva si vei uita.

| Șniț_S_Șniți_1988 explică (pentru GeorgyyyBuaa):

Este bine daca ii trimit acest mesaj maine: Hey :* Ce faci? aștept sa-mi răspundă si dupa il intreb asa: Ai vrea sa mai fim împreuna? Este bine? Sau cum sa-l intreb ca asta nu stiu

| JohnnyWylde a răspuns (pentru GeorgyyyBuaa):

"simpti" = @s*%4(!)&

| Șniț_S_Șniți_1988 explică:

Este bine daca ii trimit acest mesaj maine: Hey :* Ce faci? happy aștept sa-mi răspundă si dupa il intreb asa: Ai vrea sa mai fim împreuna? Este bine? Sau cum sa-l intreb ca asta nu stiu sad straight face

| GeorgyyyBuaa a răspuns (pentru Șniț_S_Șniți_1988):

Da este bine cum crezi tu ca e. dar as zice sa i spui asa. imi place de tine si vreau sa stiu daca simpti si tu ceva daca ar putea fi ceva intr-e noi.

| valerikaa a răspuns (pentru Șniț_S_Șniți_1988):

Cred ca intai nu trebuie sa fii prea dulce, pur si simplu scrii"buna, ce mai faci?
apoi scrii "te simti bine?" apoi spune "scuze, nu trebuia sa ne certam de la o prostie, dar nici nu am vrut sa tepierd" cam asa apoi mai scrii tu ceva. bafta!

| Șniț_S_Șniți_1988 explică (pentru valerikaa):

Noi ne-am despărțit fiindcă eu am vrut. Am vrut sa fiu cu un prieten de al lui cu care am si fost. Dar ala stătea cu mine doar asa. sa-si bata joc. Credeam ca va fi altfel Si Mna. Acum nu stiu ce sa-i scriu fiindcă Eu chiar il mai iubesc si as vrea sa mai fiu împreuna cu el dar nu stiu cum sa-i spun ca sa ma ierte si sa mai vrea sa fim împreuna. Te rog niste idei. Ce mesaje sa-i scriu? sad

| DulceLup a răspuns (pentru Șniț_S_Șniți_1988):

Asta a fost o 'mica' neintelegere? Cu prieten de-al lui? Incearca si tu ceva nou! Postasul, vanzatorul de la magazin...

| valerikaa a răspuns (pentru Șniț_S_Șniți_1988):

Mai intreaba-l ce face, cereti scuze, si spune-i ca ii vei demonstra ca inca il iubesti prin fapte, daca el nu te va accepta, nai cei face.