| d3utzsa a întrebat:

Buna TPU:X
am si eu o mik intrebarebig grin
cum as putea sa imi recuceresc fostul iubit cu care am fost 1an si 2 luni?big grin
nu am mai vb cu el de vreo 4 luni si ne-am despartit cam acum un an... dar ne-am mai impacat in timpul asta!
acum vreau iar sa ma impac cu el insa nu stiu cum sa il recucerescbig grin
el este un tip orgolios si de aceea nu se lasa asa usor pentru ca stie ca il iubesc
dar acum vreau sa ii demonstrez ca m-am schimbat si ca nu mai sunt cum eram inainte insa nu stiu cum!
ati putea sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi?big grin va rog
mersi:*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu lasi tu trecutul in pace?
Ce nevoie ai sa-i demonstrezi lui ca te-ai schimbat?
Demonstreaza-ti tie ca esti puternica si mergi inainte,viata e plina de surprize si,cu putina inteligenta, surprizele pot fi chiar placute!
Lasa-l in soarta si orgoliul lui si nu te mai umili de pomana, invata sa pui punct atunci cand se termina!
Mult noroc!

| Азбука a răspuns:

Singurul sfat pe care ti-l dau, este sa scrii mai romaneste straight face

| d3utzsa explică:

Daca tu nu intelegi e problema ta! eu am scris destul de clarwinking