| 1112 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata. Care a fost cea mai mare diferenta de ani dintre voi intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Jojo2000 a răspuns:

Faza e ce dragostea nu tine cont de varsta dar daca vrei sa stii a mea este de 5 aniwinking

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

9 ani...

| wolder a răspuns:

6 ani.
eu 15, el 21, apoi eu 16 - el 22.

| raluk27 a răspuns:

6 ani. Eu 20, el 26happy

| marinaa9 a răspuns:

8-9 ani, eu aveam 14, tipul 22laughing)

| 1112 explică:

Intrebam pentru ca as vrea sa am o relatie cu un tip care e mai mare decat mine cu 7 ani. el e super de treaba si nu ma deranjeaza ca e mare pentru ca, atunci cand suntem impreuna nu se vad diferente, doar ca atunci cand ma gandesc mi se pare putin ciudat. Adica mereu imi pun intrebarea " cum poate un baiat cu 7 an mai mare decat mine sa se uite la mine? " adica nu sunt urata, dar totusi, sunt multe fete dragute si mai mari.

| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Doi ani! Dar incurajez si diferente mai mari. Bine, nu exagerate. :*

| xZIonutZx a răspuns:

3 ani big grin

| BibisorxD a răspuns:

4 ani.

| sveNik a răspuns:

Iar daca eu am 18 si ea are 28? ce ziceti