| Vraciu2016 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata: Care este diferenta dintre tenisii de barbati si cei de dama? Nu inteleg

Răspuns Câştigător
| SweetTFresh a răspuns:

Nici vorba! Traim in secolul 21! Daca cumva comenteaza cineva, o face fara folos...winking

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Culoare, design si. probabil marime. Cei unisex sunt facuti pentru ambele gusturi; se poarta mai rar.
Si parfumurile difera -doar in miros. happy

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Calapoadele, gama de marimi, designul, gama de culori. Sunt unele modele vandute ca fiind "de dama" dar cu aspect destul de unisex/masculin sau modele "de barbati" un pic mai feminine. Si sunt si modele unisex vandute ca atare cu marimi 36-46. In ultima instanta porti ce-ti place daca gasesti marimea potrivita.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Probabil cei de fete au in plus desene, sclipici, alte culori, diferite modele aplicate pe ei, iar cei de baieti cred ca sunt mai simpli.

| Vraciu2016 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Deci am un fel de tenisi cu alb si albastru. nu se uta nimeni ciudat daca ii port? happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Vraciu2016):

Cred ca nu, nu cred ca spune cineva ca '' rosu '' si '' albastru '' sunt culori numai de fete, sau culori numai de baieti. Eu zic sa-i porti, mie imi plac culorile astea in combinatie. Pupici kiss

| SweetTFresh a răspuns (pentru Vraciu2016):

Nici vorba! Traim in secolul 21! Daca cumva comenteaza cineva, o face fara folos...winking

| OnlyDga a răspuns:

Sunt modele doar pentru barbati si modele doar pentru femei. Dar sunt si universali care pot fi folositi si de femei si de barbati. Diferente. Nu stiu. Iti dai seama dupa cum arata. Daca nu intreaba vanzatorul, daca nu esti sigurwinking Funda?

| SweetTFresh a răspuns:

Salut! Singura diferenta este cea de design. Modele masculine sunt mai barbatesti, iar cele feminine mai femeiesti. Simplu. Tu alege ce te face mai fericit! Bafta!

| fraumara a răspuns:

Se pot confunda f usor.
Cititi mereu de pe cutia pantofilor! Scrie daca sunt de f sau de b.
Diferentele pot fi minore. Tenesii sunt tenesi.NU are ce sa fie diferit in afara de culoare, forma, cusaturi(fine/grosolane).
Sper ca ti am fost de folos