| Freky229 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata.
Actritele porno sunt maritate?
Daca da, ce relatie au sotii lor cu ele, daca ele fac sex.

Răspuns Câştigător
| aleku22 a răspuns:

Depinde de tine daca ai accepta ideea de a te însura cu o starleta laughing

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate sa para ca fiind ceva curios, straniu, bizar, ciudat, de neinteles, paradoxala o astfel de situatie sau relatie de cuplu, dar unele dintre ele chiar sunt casatorite. De regula sunt casatorite cu producatori, regizori, scenaristi sau colegi de platou si de breasla probabil doar din industria porno.

| vocea a răspuns:

Unle sunt imaritate altele nu.
Cele imaritate sunt de obicei casatorite cu barbati puternici care au bani, ori cu alti actori porno, de obicei viata lor este scurta si trista chiar daca au bani.

| AlexCristi97 a răspuns:

Normal ca unele sunt maritate. Actritele de teatru sunt maritate? Unele da, altele nu. Crezi ca isi iau acasa bataie dupa ce se saruta cu cineva intr-o piesa de teatru? Nu, deoarece este un gest intr-un context actoricesc, profesional.
Mariajul nu inseamna sex, ci dragoste. Normal ca sotii lor sunt majoritatea tot din cercul asta al pornografiei deoarece nu oricine poate accepta chestia asta.

| IoanaPrim2 a răspuns:

De obicei actritele au un sot care e si el actor porno si fac doar ei doi, cam asa functioneaza