| fana1fp a întrebat:

Am o intrebare cam delicata si daca se poate un raspuns cat mai rapid si mai concret.Imi place de un baiat si lui de mine si maine ne intalnim pentru prima oara.As vrea sal sarut dar nu stiu cum sa fac nu mam mai sarutat niciodata.Si cand vreau sa sarut ce fac ii zic sa ne sarutam sau cum procedam.Si apoi cum sarut.trebuie sa-i bag limba in gura? Sau dor cu buzele. Daca s-ar putea si un filmulet cu primul sarut sau sarut incepator.Nush sunt foarte speriata.Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Zii cai faci o laba, si e al tau.

| RobertFHC a răspuns:

Il saruti incet si tandru cu ochii inchisi dupa care daca ii simti limba pe buzele tale, inseamna ca vrea sa va lingetiwinking atunci tu scoti limba incet si i-o bagi in gura si de acolo te joci cu limba ei, asta e tot.

| dreamgirl94 a răspuns:

Ideea e sa te lasi purtata de val.incearca sa nu fie sarutul prea mozolit sau sa i bagi limba pana in gat, saruta-l frumos si incet.la inceput doar pe buze apoi daca vezi ca face primul pas sa ti bage limba in gura, ia-te dupa el.o sa fie frumos.sau poti sa i explici ca e primul tau sarut si sa inteleaga daca vei fii putin stangacebig grinbaietii inteleg treburile astea, sa stii

| carmenanca a răspuns:

Pff ..aceeasi problema ne-o punem cu totii la inceput laughing. totul trebuie sa vine de la sine! nu incerca sa ii bagi limba in gura de prima data laughing asta e putin anormal mai ales avand in vedere ca nu v-ati mai vazut pana acum. incepe totul cu un mic sarut pe buze ( sarut nu pupic) dupa cum am zis incearca sa fi degajata si totul o sa decurga nemaipomenit! sper sa fie ok :* bafata!