| deya004 a întrebat:

Hey, cum sa sarut un baiat? de noua zile sunt cu un baiat si sper sa ne sarutam la intalnirea de maine... pe scurt el e primul meu iubit si vreau ca totul sa iasa bine, pana acum nu am mai sarutat pe nimeni si am 13 ani... mie foarte frica sa nu o dau in bara pentru ca tipul e chiar dulce si se poarta super, iar daca nu o sa stiu sal sarut atuncii nu cred ca o sa mai tina relatia noastraa! va rogg ajutati-maa!

Răspuns Câştigător
| anneelena a răspuns:

Pai nu trebuie sa stii o teorie,pur si simplu sarutal, nu e nimic greu, totu vine de la sine

1 răspuns:
| gicuu1997 a răspuns:

Vreai sal saruti asa pur si simplu pe obraz? sau sai bagi limbuta`n gura? big grinbig grin:d