| bibilica01 a întrebat:

Bună!
Am o întrebare cam dubioasă...
Am făcut sex cu el, dar sutienul a rămas pe mine.
Întrebarea este:
Nu-i plac sânii mei?
Știu că-i place fundul. Idee este că am slăbit ceva kilograme și mi s-au lăsat... Eu sunt mulțumită cu ei, dar într-adevăr, sunt cam lăsați plus un pic de burtă tot lăsată de la slăbit. Menționez că am 53 de kg acum de la foarte multe.
Încerc să remediez problema abdomenului cu sport, cât mai multă mișcare și mâncat sănătos.

25 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "sunt cam lasati". Nu s-au facut clatite, nu?
Intr-adevar, e cam ciudat faptul ca de data asta nu a vrut sa te vada fara sutien, daca de obicei ti-l dadea jos, insa pot fi si alte explicatii...cine stie, poate te-ai vaitat la el ca ai sanii lasati si crede ca nu te simti foarte confortabil sa ti-i arati. Nici sa-l intrebi nu prea merge, pentru ca si daca ii considera lasati, nu ti-o va spune.
Nu-ti ramane decat sa-l studiezi in continuare, sa vezi ce va face data viitoare cand o faceti, sa vezi daca acorda atentie sanilor si in ce fel.

| bibilica01 explică (pentru wildthing):

Nu s-au făcut neapărat clătite. Sunt ceva în genul Lady Gaga sau Sarah Shahi happy Mie îmi plac sânii mei.

| wildthing a răspuns (pentru bibilica01):

Sarah Shahi are sanii lasati?! happy Mie mi se pare ca Sarah Shahi arata beton! La sanii lui Lady Gaga nu m-am obosit sa ma uit, pentru ca nu-mi place mufa, iar daca nu-mi place mecla, sanii devin irelevanti. happy

| bibilica01 explică (pentru wildthing):

Da, ceva în genul sunt, doar că un pic mai mari big grin

| wildthing a răspuns (pentru bibilica01):

Atunci nu ai de ce sa-ti faci griji. happy

| bibilica01 explică (pentru wildthing):

Îți mulțumesc!

| GeorgeCazan a răspuns (pentru bibilica01):

Eu zic ca sunt ok sânii tăi, dacă arată asa. Problema e la prietenul tău. Mie unul îmi place la nebunie să mă joc cu sânii partenerei în timpul partidei de sex și nu numai.

| bibilica01 explică (pentru GeorgeCazan):

Mulțumesc pentru răspuns!

| bibilica01 explică (pentru wildthing):

Nu i-am cerut niciodată o părere despre sânii mei happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa ne dam cu parerea referitor la sînii tai ar trebui sa îi vedem nu? Singurul care ia vazut este prietenul tau care a preferat acum sa nu i mai vada, ceva nu i-a placut, ar fi bine sa discuti acest aspect cu el sa lamuresti problema, el stie 100% de ce nu ti a dat jos sutienul.

| CleanHeart a răspuns:

Arta dragostei se învață, ce vad acolo sunt chestii de copii și plictisitoare

| bibilica01 explică (pentru CleanHeart):

Da, ai dreptate! Dar dacă ai timp de astfel de comentarii, cu dragostea cum stai? Sau tu n-ai experimentat-o? big grin

| TheGentleman a răspuns:

Poate a dorit quickie, motiv pentru care dezgolești partea care te preocupă big grin

| bibilica01 explică (pentru TheGentleman):

Nu ne grăbea nimeni, dar este posibil și asta happy

| Jus7t a răspuns:

Fml.
Deci tu crezi că știe cineva ce simțea iubitul tău în acele momente de nu ți-a dat sutienul.

Faceți iar, vezi dacă ți-l dă acum iar dacă nu, vezi cumva dacă are în istoric ceva p0rn cu tipe îmbrăcate sau whatever.
Ori poate...numa zic, ai o discuție cu el.

| bibilica01 explică (pentru Jus7t):

Îți mulțumesc pentru răspuns!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ok, lasă-l pe el.
Cel mai grav lucru este ca tu nu ai suficienta încredere în sine, tu trebuie sa te placi, nu mai cauta validarea în el.
Discuta problema cu acesta, poate nu se gândise pe moment ca te deranjează din moment ce nici tu nu le ai dat jos.

| bibilica01 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Eu îmi iubesc super tare corpul! Poate a fost ceva de moment. Poate nu și-a dat seama și eventual îmi fac eu prea multe probleme. Idee este că îmi place foarte mult corpul meu. Îmi place tot ceea ce am. Și sâni, fund, fese, păr, față. Tot. Dar după ce am slăbit suficiente kilograme, unele părți ale corpului n-au rămas ca atunci când eram mai grasă.

| AdioTPU a răspuns:

De ce nu ți l-ai dat tu jos?

| bibilica01 explică (pentru AdioTPU):

Pentru că de obicei mi-l dă el.
Întrebarea era alta. Îi plac sau nu sânii mei?
S-au lăsat de la slăbit...

| GeorgeCazan a răspuns:

De ce a rămas sutienul pe tine trebuie sa-l întrebi pe EL. Poate nu știe sa-l desfacă. Oricum îmi imaginez ce disconfort a fost pentru tine sa faci sex cu sutienul pe tine.

| bibilica01 explică (pentru GeorgeCazan):

În alte ture mi l-a dat jos. Idee era alta, dar mulțumesc că ți-ai făcut timp?

| OmBanal33 a răspuns:

Nu pe noi ne intrebi, ci pe el ar trebui