| corina26angela a întrebat:

am o intrebare cam intima. Cum pot scapa de scurgerile vaginale? din vagin se scurge un lichid in fiecare zi, si ramine urma pe pantaloni de parca as fi facut in pantaloni apoi se usuca. poate imi da-ti un sfat

13 răspunsuri:
| Piinkyy a răspuns:

E normal, mai :* Trebuie sa avem si scurgeri. daca te simti stanjenita iti poti lua niste absorbante din acelea zilnice ce pot sa iti spun ai grija de tine

| sebysebyca a răspuns:

Pampers! esti datoare cu o cafea pentru raspuns!

| mirelushhh a răspuns (pentru sebysebyca):

laughing

| Mus1k a răspuns (pentru mirelushhh):

Esti sigura ca nu te urinezi thinking

| mirelushhh a răspuns (pentru Mus1k):

Pe tine ca esti chiar sub

| sebysebyca a răspuns (pentru mirelushhh):

De ce razi de mine mirela, eu chiar vreau sa ajut fata...

| mirelushhh a răspuns (pentru sebysebyca):

Da ce sa mai zic... esti tare happy

| sebysebyca a răspuns (pentru mirelushhh):

Ma bucur ca ai prins nuanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar peste vreo 20-30 de ani vei intreba cum poti face sa ai din nou vaginul lubrifiat. Adevarul este ca este ceva normal si este de datoria ta sa ai o igiena atenta in zona respectiva. Incearca protejslipuri Descreet.

| NeneaGogu a răspuns:

Mergi la medic nu-ti fie rusine

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Lola nu ai o treaba sincer, corina eu sunt baiat nu stiu prea multe despre aceasta problema dar iti pot zice ca i s-a intamplat si fostei mele prietene la fel, chiar intr-un timp devenea ingrijorator, sunt multe fete care patesc la fel, ea a consultat un medic ginecolog si cica s-ar fi rezolvat, precizez fosta.hee hee

| lola4321 a răspuns:

Nu poti scapa de ele... e normal. Vaginul se curata singur si nu poti sa faci nimic in legatura cu asta. App: ai zis cumva pantaloni? adica nu porti chiloti? In fine oh go on Poti purta un absorbant foarte subtire sau un protej-slip ca sa nu te mai murdaresti, apoi il arunci la gunoi. Simplu, nu?

| corina26angela explică (pentru lola4321):

Sigur ca port chiloti, dar port si absorbant si tot nu ajuta