| ionelnic a întrebat:

Cum sa fac sa scap de scurgerile astea vaginale? Nu ma supara cu absolut nimic, mu miroase nu ma ustura, nu ma doare, numai atat ca sunt uda cu acest lichid toata ziua in fiecare zi, de culoare albicioasa, iar cind se usuca e galbuie.Trebuie sa imi schimb chilotii de 4 ori pe zi si tot uda sunt. M-am saturat, trebuie sa ma credeti. Eu traiesc in italia si am luat si ovule si pastile si spalaturi dar degeaba fara nici un efect. Va rog dati-mi un sfat, am fost la doctor am facut tampon gaginal si pap test si mi-au iesit bune.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Foloseste protej-slipuri si n-ai sa te mai simti inconfortabil. Totusi aceste scurgeri abundente ar trebui sa apara doar la ovulatie.

| faaalyoana a răspuns:

Foloseste absorbante din alea mici zilnice.
e doar o perioada.mai asteapta si vor trece