| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare pe care de mult timp mi-o tot pun si care chiar ma framanta de cateva zile. As vrea in special sa primesc raspunsuri de la baieti, dar si de la fete accept.
Cam ce il impresioneaza pe un baiat la o fata? Ce-i place sa vada la ea? Cum ii place sa se comporte? Ce asteapta de la ea? Chestii de genul. Spuneti-mi tot. Tot ce doreste un baiat de la iubita lui, absolut tot!
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| lucifer12345678 a răspuns:

Cel mai bine este sa fii naturala sa fii tu insuti. daca este un baiat bine intentionat te va respecta si iubi pentru ce esti nu pentru ce vrei sa fii

12 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Depinde de prea multi factori dar in general : sa fie cuminte, sa fie desteapta, sa nu il faca de ras, sa aiba simtul umorului, sa stie sa il atraga in intimitate cat mai divers, sa poata avea incredere in ea, sa nu il streseze, sa nu fie plina de fite, sa fie naturala, sa arate bine.

| Dariusuu a răspuns:

Aici depinde despre ce băiat vorbim aici.Un băiat cu capul pe umeri caută o fată deșteaptă, ambițioasă, grijulie și cât mai naturală.

Tot ce și-ar dorii un băiat de la o fată ar fi iubirea ei și s-o vadă fericită.

Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat, daca stii s ate fereti de egoisti, gelosi si nesimtiti, baiatul vrea cam acelasi lucru, eu pun mare valoare pe suflet si caracter, ai mai vazut fraier ca mine? laughingrolling on the floor

| XxPufosheniaXx explică (pentru anonim_4396):

Dupa mine, astea sunt calitati la un baiat.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxPufosheniaXx):

Serios? Unele fete mi-au zis ca sunt cel mai mare dobitoc, las' s amor eu dobitoc si cu asta basta, multumesc de apreciere kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide ca iti spun eu, cum imi place mie happy.
-Sa fie isteata
-Sa nu se lase calcata in picioare de altcineva
-Sa fie sexyy; 3
-Sa ii fuga capul, adica sa se descurce
-Sa zambeasca tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta, frumusetea si comportamentul.

| anonimguy3 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat.
Uite cum ar fi fata perfecta pentru mine:
-sa fie desteapta
-sa fie glumeata
-sa nu fie o fitoasa numai cu mofturi si pretentii
-sa fie frumoasa si sexyy (prin sexy sti la ce ma refer... happy )
-sa nu fie genul de fata care se lasa calcata in picioare
-sa fie o fata in care pot avea incredere si sprijin.

Acuma orice baiat are gusturile lui. Succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

La ce te referi?

Răspuns utilizator avertizat
| BlackOldSun a răspuns:

In primul si primul rand barbatii sunt atrasi in mod vizual de o femeie care nu o cunosc! deci frumusetea e arma femeii in atragerea unui barbat mai ales ea cand e constienta bine de asta! de aia la vedera unei tipe super sa zicem de 9-10 multi barbati se gudura pe langa ea!

| LauraSauLura a răspuns:

Pai, acum depinde de baiat, sunt unii băieți care auita numai la posterior, sunt unii care se uita după comportamentul serios, și de gândirea fetei, și sunt alții care se îndrăgostesc de o fata, din cauza ca acea fata glumește mult și de rasul ei!
Dar acum un băiat poate detalia mai bine decât mine! happy