| maidemult a întrebat:

am o intrebare. Daca la un baiat ii place de o fata, iti da si semne ca te place saruta fata respectiva o ia in brate etc. De ce a doua zi ii da ignor fara sa faca nimic?laughing sau s-a pus doar pe inv sa para indiferent? mersi

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deci tu esti fata respectiva ce a fost sarutata, luata in brate etc.Pai ori a fost doar o joaca pentru respectivul baiat, ori a doua zi nu are pur si simplu chef de fata de care spui, ori e mai timid de felul lui iar clipele alea cu sarutat luat in brate au fost doar ceva spontan sau o place pe fata respectiva si acum asteapta reactii de la ea.Bafta!

| NoChanceForUs a răspuns:

Ok,deci esti o fata, un tip ti-a facut asta.pai 1: ori ai fost de distractie o zi.(suna nasol, dar asta e) ori 2: da, vrea sa para "macho".

| anonymus a răspuns:

Woowww,ce intrebare,cred ca te-ai gandit foarte mult la ea, cine te-a ajutat, cainele de langa bloc?

| spike404 a răspuns:

Ori vrea sa paraimportant.

Ori si-a dat sema ca fata nu-i de el. big grin

| OneLa16 a răspuns:

Eu cred ca ori doar s-a jucat, nu avea ce face.Sau poate e genul timid, poate vrea ca tu vazind indiferenta lui mai mult sal placi.Depinde cume baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu al pupi la cocosel tot degeaba! si arata-i creasta, daca e mare o sa-l cuceresti, o sa se joace la ea toata ziua, gadilici, gadilici, dar ai grija cucu pute a pipi ca baietii nu se sterg dupa ce urineaza, dar o sa al cureti tu si au si mazga la momite care miroase a branza de burduf, sau a zeama de varza balosita, degeaba se spala de cateva ori pe zi pentru ca mitraliera tot duhneste, asa ca bafta multa la pupat de cocosei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca iti saruta pasarica inseamna ca te place, daca nu inseamna ca esti varza sau ai o creasta puturoasa!