| AndreeMeaw a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te saruta spontan? dadea si cateva semne ca place persoana respectiva, dar cand a intrebat daca a insemnat ceva a spus ca se simte ciudat si nu stie de ce a facut asta si ca ii pare rau.ce inseamna?

6 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Inseamna ca ii place de fata dar ca nu vrea sa admita asta, ca si-a lasat inima sa decida iar creierul l-a impiedicat. nu iti face griji in cele din urma mereu castiga inima, si e super dragut cand te saruta spontan, e cel mai sincer sarut, neasteptat si fara motive happy

| NoName0x0 a răspuns:

Ca ii place persoana respectiva. Daca si ei ii place de el, sa il intrebe daca vor sa fie intr.o relatie fiindca el poate e mai timid.

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu e destul de sigur pe deciziile lui, momentan lasa-l in pace, daca o sa vrea ceva de la tine, o sa te caute el happy

| LuluOneMillion a răspuns:

De fapt ar insemna ca nu e sigur ce fata sa aleaga, ii place cineva mai mult sigur dar care nu prea il place pe el.

| GrappHix a răspuns:

Ca are cancer si vrea sa te simta cat timp mai are de trait

| rocketpolaguga a răspuns:

Inseamna ca iti iei viol data viitoare cand te mai vezi cu el