| Geor9y a întrebat:

BUNA
vreau si eu sa ma ajutati prietenei mele ai place de un baiat, ea ar vrea sa stea cu el dar el este indiferent adica uneori ai da semne ca o place iar ale ori o respinge si nu stie ce sa faca va rog ajutati-ma dau fundita va rog

Răspuns Câştigător
| 1234Anonim1234 a răspuns:

Buna Geor9y.Situatia prietenei tale este una delicata.In general barbatii vor sa-si arate mandria, indiferenta si "inteligenta" de a cuceri o femeie fara sa-i dea prea multe sperante. Poate el chiar o place si nu prea stie cum sa procedeze sau doar se joaca cu ea.Nu te pot ajuta prea mult pentru ca nu stiu decat ce mi-ai scris tu.Parerea mea ar fi ca prietena ta sa inceapa sa fie ea cea indiferenta ca sa poata vedea reactiile lui. Daca ea va fi indiferenta iar baiatului nu ii va conveni va incepe sa stea si mai mult prin preajma ei, e bine sa faca asta ca sa-si dea seama daca acel baiat este pentru ea sau nu.si daca va fi nu o va lasa. Sper ca ti-am putut fi de ajutor