| AnastasiaKatelimov a întrebat:

Am o intrebare. Daca un baiat se uita mereu la mine si atunci cand privirile ni se intalnesc el schimba dupa o secunda directia, ce ar trebui sa insemne asta? Sau daca mereu ma atinge si da vina pe colegul de banca, inseamna ca ma place? Sau e un fel prostesc de a se baga in seama?

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Depinde,el de obicei sta cu prietenii, arfe nevoie de atentie sau are parte de ea? Poate sa vrea atentie, dar daca se uita si eul la tine mai des, poate te place.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un motiv are asta e clar eu cred ca daca isi da atentie mare te place vrea sa faca sex cu tine in curand, calculeaza timpul cat te priveste in ochii daca trece 5 secunde te place

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru RAY):

laughing O bhaa dreacu ca nu toti baietii au in minte sex laughing Ai ba da au in gand, dar nu la toate fetele se gandesc la asta dreacu, mai au si ei sentimente sau pur si simplu o place nu trebuie sa vrea dreacu sex laughing

| RAY a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Cand o sa intarnesti un baiat care nu vrea sex de la o fata sa imi spui si mie, logic ca de asta sta un baiat cu o fata pentru sex, placerea este egala cu sexul, a place inseamna ca te atrage fizic mihai tu daca vezi una hot goala nu simti ceva daca nu simti ori esti gay ori esti anormal

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru RAY):

laughing Daca pui problema asa e normal dreacu, ca n-as mai stii cum se dau hainele jos, dar na nu-i mereu asa mai ales daca nu-s asa mari, adica dreacu poate ei au 14 ani si na adica, in ziua de azi, fetele la 14 numai sunt virgine dar nu se aplica la toate si na cand stii ca la 14 ani nu poti scoate sex de la cineva sincer nu te mai gandesti, dar daca pui problema asa da happy dar na te gandesti ca nu poti scoate una doua o partida de sex de la o fata mai ales daca nu esti asa mare, de ani, happy Dar asa poate oricum Bafta si da ai dreptate dar nu in totalitate laughing

| AnastasiaKatelimov explică (pentru RAY):

Dar ma atinge cu un pix, nu va ganditi la prostilaughing Nu ma refeream chiar asa... Sau mai imi da cu mana prin par.

| AnastasiaKatelimov explică (pentru RAY):

Pai trec mai mult de 5 secunde...