| onionix1004 a întrebat:

Deci,fara deci. Sunt in clasa a 9-a si am o curiozitate.Deci,laa mine in clasa e un baiat,si in ore se uita la mine,vorbeste despre mine cu colegul lui de banca,se baga in seama cu minee,ne mai tachinam uneori,si mi-a zis ca imi da un servetel daca il pup,. oare ma place? Va rog, seriozitate :*. Multumesc pentru raspunsuri, dau funda si voturi! :*

Răspuns Câştigător
| Rucsiii95 a răspuns:

Cu siguranta!

| onionix1004 explică (pentru Rucsiii95):

Asa imi zice toata lumea, dar el sustine ca nu ii place de mine.

| 7639781254 a răspuns (pentru onionix1004):

E clar, te place. Bafta!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place, fi sigura de asta

| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă ţi-a spus că îţi dă chiar şi şerveţelul lui pentru un pupic din partea ta, este clar că te iubeşte! Doamne, de ce nu îl întrebi chiar pe el? Asta te frământă pe tine la ora asta?

| Azµre a răspuns:

Nu te place! Dacă te plăcea te scotea în oraș!

| Liliana1981 a răspuns:

Pai daca nu i-ar fi placut de tine ar fi mai vrut sa-l pupi?

| LoveFactory a răspuns:

Te place... logic ca nu recunoaste daca il intrebi...cine ar recunoaste!?