| IonutBaws a întrebat:

Buna am o intrebare dar e cam jenanta cum pot agata o fata de la mine din clasa fara ca ea sa stie dau funditabig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| pysy5 a răspuns:

Incearca sai atragi atentia prin diferite gesturi, vorbe si apoi spune-i ce simti pentru ea si daca poti furai un sarut ca sa ii demonstrezi ca vrei ceva serios de la ea, sper sa iti fie de folos sfatul meu

| IonutBaws explică (pentru pysy5):

Mersi multtongue

| pysy5 a răspuns (pentru IonutBaws):

N-ai pentru ce primesc si eu o funda?

11 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Pune-i lipici pe scaun!
Poate vrei sa spui: cum o cuceresti!

| neutrino a răspuns:

Unii, ca si tine, nu pot gandi si nu-si dau seama de faptul acesta.

| Xtadelo a răspuns:

Cu mamaliga si o undita buna

Răspuns utilizator avertizat
| IonutBaws explică:

Ma rog acuam serios stii? te rog zi-mitongue

| kynet a răspuns:

E ca si cum ai intreba...cum pot sa merg in timp ce stau pe loc straight face

| IonutBaws explică (pentru kynet):

Pot merge si sa stau pe loc.Ma pun pe banda rulanta si merg stand pe loc.

| Duţu_Mădă_1996 a răspuns:

Agatzo cu acu de sigurantalaughing)