| ღAnonimaღ a întrebat:

O sa pun o intrebare cam jenanta. Ce e aia sa te masturbezi?

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Depinde, la fete este atunci cand o fata isi introduce ceva in vagin (nu penis, altceva). Simte placere si se masturbeaza.
La baietii e atunci cand iti maseaza penisul, simt placere.
Numai bine:*

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Cel mai frumos lucru laughing)

| chelie91ptm a răspuns:

Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală. -

| chelie91ptm a răspuns:

Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală. astept funda

| ciresicaSiatat a răspuns:

Nu poti sa cauti pe google?

| GaByScream a răspuns:

Sa te masturbezi=sa bagi chestii in p***a...Scuzatimi limbajul:d

| St0mP a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare jenanta deloc, deoarece orice baiat/fata o sa simta nevoia de masturbare.Deci chiar nu stiu cum sa iti expliclaughing. Dorinta de masturbare vine atunci cand excitarea hormonilor este aproape la maxim.Cam atat stiu si eu.Scuza-ma daca nu m-am facut prea inteles