| Pisicutza2345 a întrebat:

Buna am o intrebare de ce un baiat se uita la mine insistent si zambeste dar nu imi raspunde le mess de ce?

Răspuns Câştigător
| cyupaku a răspuns:

E timid, iesi la atac

| Pisicutza2345 explică (pentru cyupaku):

Da timid este pentru ca toata lume zice asta...mi.a raspuns la mesaj

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Vrea sa para misterios

| Violleta2022 a răspuns:

Poate zambeste asa la toate fetele, asta fiind firea lui!
Iar faptul ca nu-ti raspunde la mess, este pentru ca nu-i interesat de persoana ta.

| cyupaku a răspuns:

Incerca tu sa-l abordezi si vei vedea ca timiditatea nu va mai exista

| Denisya a răspuns:

Vrea sa vadă cat de disperată esti după el vrea sa vadă daca o sa mai insisti cu msg.

| Zâmbărețu a răspuns:

Cel mai probabil te place, dar e mai timid. Daca te va placea si in continuare, la sigur se va da de gol!